Loading

چند لحظه ...
میکروبوک کِی؟

میکروبوک کِی؟
رازهای علمی زمان‌بندی عالی

نسخه الکترونیک میکروبوک کِی؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره میکروبوک کِی؟

دَنیِل اِچ. پینک (Daniel H. Pink) در کتاب خود با عنوان "کِی: اسرار علمی زمان‌بندی"، به بررسی الگوهای پنهان در زندگی روزمره افراد عادی می‌پردازد تا نشان دهد افراد چگونه می‌توانند در محل کار، مدرسه، و خانه، تصمیمات بهتری بگیرند. پینک معتقد است که هنگام شرکت در کلاس، راه‌اندازی یک کسب‌وکار، انجام پروژه بزرگ، یا حتی ازدواج، تصمیم‌گیری آن‌قدر مهم است که نمی‌توان آن را بر عهده شهود گذاشت. اگر از نحوه‌ی تغییر میزان انرژی، خلق‌وخو، و انگیزش خود در طول روز، هفته، یا سال‌های عمرتان آگاه شوید، می‌توانید اقدامات خود را زمان‌بندی کنید تا برنامه ایده­آل ایجاد کرده و نتایج تصمیمات خود را به حداکثر برسانید. پینک بر اساس یافته‌های چندین دهه پژوهش علمی، نشان می‌دهد که می‌توان صبح، بعد از ظهور و عصر خود را بر اساس کُورُونُوتایپ (chronotype) یا ساعت درونی خود تنظیم کرد تا راندمان خود در محل کار یا مدرسه را افزایش داد. او همچنین، اهمیت فراموش‌شده نقاط آغازین، میانی و پایانی را تبیین می‌کند تا نشان دهد که افراد چگونه می‌توانند انگیزش یافته و به زندگی خود، معنای بیشتری ببخشند. کتاب "کِی"، صرفاً در مورد مختصات زمان نیست، بلکه به ما یادآور می‌شود که زمان بیشتری را صرف فکر کردن در مورد برنامه‌های خود نماییم. این کتاب از ما می‌خواهد تا بیشتر، ناهار را در خارج از دفتر کار خود صرف کنیم، چرت بزنیم، با فراغ­بال قدم بزنیم، و کارهای کوچکی که مردم اغلب نسبت به آن‌ها بی‌توجه هستند، را انجام دهیم. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

مشخصات میکروبوک کِی؟

بخشی از میکروبوک کِی؟

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره میکروبوک کِی؟

نسخه رایگان ش که هست!!
در ۷ ماه پیش توسط ira...fid ( | )