Loading

چند لحظه ...
میکروبوک دوازده قانون زندگی

میکروبوک دوازده قانون زندگی
درمانی برای آشفتگی

نسخه الکترونیک میکروبوک دوازده قانون زندگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره میکروبوک دوازده قانون زندگی

کتاب "دوازده قانونِ زندگی" اثر جُردن بی پِتِرسون (Jordan B. Peterson)، یک کتاب تأمل‌برانگیز است. این روانشناس بالینی کانادایی، نظراتش را در مورد شخصیت، هستی و وجود، پیوستگی درونیِ نظم و آشفتگی؛ یعنی دو نیروی مشهود در کل زندگی، بحثِ واگذاری نقش‌های جنسیتی، منشاء بزرگترین شرارت‌های دنیا و بسیاری مباحث بحث‌برانگیز دیگر بیان کرده است. روشی که او حکایات و شخصیت‌هایرا در قصه­گویی­ هایش به کار می‌بندد، روح‌بخش، و گاهی گیج ­کننده است. اما آنچه بیشتر از همه تعجب­برانگیز است؛ دیدگاه‌های او در مورد صحتِ سیاسی با توجه به پست مدرنیسم و هرچیز دیگر در این زمینه می‌باشد. این کتاب به هر روشی که به شما منتقل شود؛ از آن دسته کتاب‌هایی نیست که به آسانی فراموشش کنید. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

مشخصات میکروبوک دوازده قانون زندگی

بخشی از میکروبوک دوازده قانون زندگی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره میکروبوک دوازده قانون زندگی