Loading

چند لحظه ...
میکروبوک صوتی سرسختی کتاب صوتی

میکروبوک صوتی سرسختی

نسخه الکترونیک میکروبوک صوتی سرسختی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه میکروبوک صوتی سرسختی را رایگان بشنوید

درباره میکروبوک صوتی سرسختی

سرسختی، یعنی اهمیت دادن بیش از اندازه به چیزی که نمی‌خواهید آن را کنار بگذارید تا زمانی که بالاخره به هدفتان برسید. شما باید صرف نظر از اینکه هدفتان چیست، به اهدافتان پایبند باشید. اشتیاق و پشتکار دو مولفه‌ی اولیه برای سرسختی است. آن‌هایی که در کارشان موفق‌تر می‌شوند، در برابرِ موانع نیز، مقاومت می‌کنند. آن‌ها، موانع را به چشم شکست نمی‌بینند. در واقع، آنهایی که موفق‌اند، نه تنها عزم راسخ؛ بلکه جهت مشخصی نیز دارند، آن‌ها می‌دانند که می‌خواهند به کجا برسند. ترکیبِ اشتیاق و پشتکار، به عنوان سرسختی شناخته می‌شود. افراد زیادی اشتیاق را به عنوان احساسات شدید یا علاقه‌مندی وافر تعریف می‌کنند. با این‌حال، زمانی که نوبت به سرسختی می‌رسد، اشتیاق، به عنوان ثبات در طول زمان تعریف می‌شود. اشتیاق یک منوّر نیست، بلکه بیشتر شبیه یک قطب‌نماست که به شما خط سیر را نشان می‌دهد و شما را به جایی که باید بروید هدایت می‌کند. احتمالاً زمان می‌برد تا بفهمید اشتیاق حقیقی شما چیست. هرچقدر سرسخت‌تر باشید، شادتر خواهید بود و اگرچه سرسختی خصلت مهمی است، با این حال نمی‌توانید آن را مهم‌ترین ویژگی انسانی در نظر بگیرید، زیرا ویژگی‌های مهمتر دیگری نیز وجود دارد. تحقیقات ثابت کرد که سرسختی، مستقیماً با موفقیت و رفاه ارتباط دارد. آنچه در پایان اهمیت دارد، نبوغ نیست، بلکه سرسختی است و سرسختی، همان قدرت و پشتکاری است که در وجود همه‌ی انسانهاست. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

مشخصات میکروبوک صوتی سرسختی

نظرات کاربران درباره میکروبوک صوتی سرسختی

کتاب در مورد مفاهیم مرتبط با سرسختی نظیر اهداف، ارزش، علاقه، اشتیاق، پشتکار، امید، تمرین، شوق و ...توضیحاتی تئوری داده و عملاً شما بعد از خواندن این کتاب در مورد سرسختی میتونید زیاد صحبت کنید و مثل این کتاب فقط شعار بدید. متاسفانه نویسنده راهکاری جهت تقویت سرسختی نداده. در کل به کتاب ١ ستاره میدم. نمیدونم این ٥ ستاره ای که به کتاب دادند از کجا اومده. در هرصورت از وقتیکه واسه کتاب گذاشتم حس خوبی ندارم چون همه را میدانستم. هرچند مبلغ کتاب کم (٣ هزار تومان) بود. تنها نکته مثبت گوینده خوب بود.
در ۲ ماه پیش توسط mon saa ( | )
پرداختن عمیق به این موضوع که در نهایت رسیدن به موفقیت به میزان زیادی به کارسخت و اشتیاق (یا همون سرسختی) وابسته است تا داشتن استعداد، باعث میشه به این فکر کنید که در زندگی چه راهی رو دارید میرید؟ سختی کوشی یا اتکا به تواناییهاتون؟
در ۲ ماه پیش توسط حنانه رشیدی ( | )