فیدیبو نماینده قانونی انتشارات جادوی قلم و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تجارت بین المللی و استراتژی جهانی

کتاب تجارت بین المللی و استراتژی جهانی

نسخه الکترونیک کتاب تجارت بین المللی و استراتژی جهانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۶۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تجارت بین المللی و استراتژی جهانی

کسب و کارهای بین‌‌المللی به طور فزاینده‌‌ای در کشورها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌‌گیرند. همانطور که شرکت‌‌ها در خارج از کشور به دنبال بازارهای جذاب و دستیابی به منابع و توانایی‌‌های استراتژیک هستند، نیاز به یک مسیر انعطاف‌‌پذیر و قابل اطمینان برای اطمینان حاصل کردن از این مسئله دارند که زمانی که آنها "جهانی می‌‌شوند" به تولید نیز دست می‌‌یابند. این کتاب الکترونیکی رویکردی ساده و مربوط به درک کسب و کار جهانی ارائه می‌‌دهد. این کتاب به سوالاتی پاسخ می‌‌دهد، مانند: چه کسانی شرکت‌‌کنندگان اصلی در تجارت بین‌‌الملل هستند؟ این شرکت‌‌کنندگان چه کارهایی انجام می‌‌دهند؟ و آنها در چه سیستمی عمل می‌‌کنند؟ آن‌ها باید از کدام دیدگاه در استراتژی جهانی استفاده کنند؟ چگونه باید روحیه رقابت طلبی را در مرزها ایجاد کنند؟ این کتاب با تکیه بر تجربیات روزنامه‌‌نگاری و علمی نویسنده در سه قاره، مسائل اصلی را در کسب و کار جهانی خلاصه می‌‌کند و بینش‌‌هایی در مورد چگونگی اجرای استراتژی‌‌های جهانی توسط شرکت‌‌ها به بهترین نحو ارائه می‌‌دهد. این کتاب به دو بخش تقسیم می‌‌شود، و توضیح می‌‌دهد که چگونه شرکت‌‌ها می‌‌توانند از جهانی‌‌شدن سود به دست آورند. قسمت اول (تجارت بین‌‌الملل) توضیح می‌‌دهد که تجارت بین‌‌الملل چیست و پایه‌‌های تجارت بین‌‌المللی (اقدامات، حامیان و سیستم‌‌ها) و محیط کسب و کار بین‌‌المللی را مشخص می‌‌کند. قسمت دوم (استراتژی جهانی) تمایز بین استراتژی جهانی و منطقه‌‌ای را توضیح می‌‌دهد، چارچوب‌‌های اصلی استراتژی جهانی را ارائه می‌‌دهد و دیدگاه‌‌های کلیدی و لایه‌‌های استراتژی جهانی را توضیح می‌‌دهد. تحقیق ما با بیش از ۲۰۰ دانش‌‌پژوه از بیش از ۲۰ کشور نشان داده است که دانش پژوهان به دلیل استفاده از تئوری‌‌های سخت برای درک تئوری‌‌های بی ربط، تنها، وقت و زمان خود را هدر داده و این مفاهیم را به طور مؤثر یاد نمی‌‌گیرند. بنابراین ما یک کتاب درسی ایجاد کردیم که نه تنها آزاد و سبک مانند یک پر است، بلکه همچنین مواردی ارائه می‌‌دهد، مانند: نمونه‌‌های مرتبط توضیحات ساده وب سایتی جالب و سرگرم‌‌کننده

ادامه...

بخشی از کتاب تجارت بین المللی و استراتژی جهانی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تجارت بین المللی و استراتژی جهانی