دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب کشتی ماری سلست

کتاب کشتی ماری سلست

نسخه الکترونیک کتاب کشتی ماری سلست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب کشتی ماری سلست

برخی از مردم داستان جالب رابینسون کروزو را می‌دانند و آنرا دوست دارند. در بخشی از آن داستان از تعداد زیادی مرد سیاهپوست حکایت شده است که آدمخوار بودند و کروزو از آن‌ها می‌ترسید. در جایی از داستان تعدادی سیاهپوست از راه دریا سیاهپوست دیگری را با خودشان آوردند. آن‌ها می‌خواستند او را بخورند. پس آتشی روشن کرده و دور آن نشستند. کروزو در پشت تعدادی درخت مخفی شده بود. او آنها را می‌دید اما آدمخوار ها نمی‌توانستد او را ببینند. مرد سیاهپوست منتظر نماند و درنگ را جایز ندانست چون نمی‌خواست دیگران او را بخورند. بنابراین او خیلی سریع به طرف درخت‌ها شروع به دویدن کرد که کروزو در آنجا بود. کروزو به او کمک کرد و دیگر مردان سیاهپوست از راه دریا برگشتند. حالا کروزو یک خدمتکار داشت، جمعه. او همچنین دوستش هم بود. چرا با این نام را به او را صدا می‌زد؟ بخاطر اینکه او روز جمعه نزد کروزو آمده بود. جمعه لباسی برتن نداشت بنابراین کروزو مقداری برای او تهیه کرد. او هیچ انگلیسی نمی‌دانست اما کروزو با او شروع به صحبت کرد بطوریکه جمعه پس از چند هفته می‌توانست چیزهای زیادی به زبان انگلیسی بگوید. پس از گذشت چند سال جمعه به همراه کروزو به انگلستان رفتند و او می‌توانست در آنجا چیزهای عجیب زیادی ببیند. اما هوای کشور انگلیس گرم نبود و جمعه آنجا را خیلی دوست نداشت.

ادامه...

مشخصات کتاب کشتی ماری سلست

  • ناشر نشر در قلم
  • تاریخ نشر ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.4 مگابایت
  • تعداد صفحات ۹۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب کشتی ماری سلست

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب کشتی ماری سلست