فیدیبو نماینده قانونی انتشارات خیلی سبز و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب چند کنکور - جلد سوال - رشته انسانی - دهم، یازدهم، دوازدهم

کتاب چند کنکور - جلد سوال - رشته انسانی - دهم، یازدهم، دوازدهم
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب چند کنکور - جلد سوال - رشته انسانی - دهم، یازدهم، دوازدهم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۲,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب چند کنکور - جلد سوال - رشته انسانی - دهم، یازدهم، دوازدهم

در این کتاب با ۳ نوع سوال رو‌به رو می‌شوید: ۱.سوالات کنکور: عین سوالات نظام قدیم هستند که کاملا با کتاب‌های نظام جدید مطابقت دارند. این سوالات را به طور مثال به صورت «خارج تجربی ۹۶» در پاسخ‌نامه مشخص کرده‌ایم ۲.سوالات کنکور با تغییر: این سوالات با کمی تغییر با نظام جدید سازگار شده‌اند. این سوالات را به طور مثال به صورت «داخل تجربی ۹۵ با کمی تغییر» در پاسخ‌نامه مشخص کرده‌ایم ۳. سوالات تالیفی: به کتاب‌های شما مباحثی اضافه شده است که در کتاب‌های نظام قدیم وجود نداشته است. ما از این مباحث تست طرح کرده‌ایم و به جای تست‌هایی که با کنکور نظام جدید سازگار نبوده‌اند و باید حذف می‌شده‌اند، قرار دادیم. این تست‌ها را به صورت «تالیفی» در پاسخ‌نامه مشخص کرده‌ایم.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب چند کنکور - جلد سوال - رشته انسانی - دهم، یازدهم، دوازدهم

خیلی سبز! یه مشکل بزرگ توی این کتابا هست!!! حیلی بزرگ!!! شکل ها کاملا تاره مثلا نوشته سوال ۱۲ میشه گزینه ۳ دقیقا این ((گزینه۳)) توی پاسخنامه تاره و اصلا خونده نمیشه! مثلا لوگوی خیلی سبز بالای هر صفحه دقت کنید میفهمین....زودتر برطرف کنید لطفا!
در 4 روز پیش توسط امیررضا