دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب بومرنگ

کتاب بومرنگ

نسخه الکترونیک کتاب بومرنگ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب بومرنگ

صندلی‌اش را عقب کشید و با اخم گفت: - چند ساله درست مسواک نزدی؟ این چه وضعیه؟ صورت مرد میان‌سال از خجالت رنگ عوض کرد: - عادت ندارم. پشت میزش نشست و ماسکش را پایین کشید: - لثه‌هات سایش پیدا کرده، تموم دندوناتو باید بکشی. ممکنه عفونت بالا بزنه و خطرناک بشه. مرد با بیچارگی لب صندلی نشست: - راه دیگه‌ای نداره آقای دکتر؟ کیارش مشغول نوشتن نسخه گفت: - نه... تصمیم با خودته. مرد کتش را برداشت و به نسخه‌ای که او می‌نوشت، نگاه کرد. کیارش سر بلند کرد و گفت: - عفونتت از بین نره خطرناکه. داروهارو مرتب استفاده کن. محلولی ‌رو هم که می‌گیری، مثل مسواک زدن پشت گوش ننداز. دو روز دیگه بیا که اگه مشکلی نداشتی‌، شروع بشه. مرد زیر لب تشکر کرد و نسخه را از او گرفت. خداحافظی کرد برود که دوباره مردد ایستاد: - هزینه‌ش زیاد می‌شه؟ کیارش از پشت میز بلند شد و از نوابی خواست بیمار بعدی را راهنمایی کند. دست در جیب‌، نزدیک مرد ایستاد و گفت: - تقریباً آره. اگه بیمه داری برو بیمارستان. مرد درمانده گفت: - بیمه داشتم که الان از درد اینجا نبودم. کیارش فقط نگاهش کرد و چیزی نگفت. دست‌هایش را داخل اتاق دیگری شست و برگشت. بیمار بعدی منتظرش بود. مرد هنوز نسخه به دست ایستاده بود. وقتی بی‌اعتنایی کیارش را دید‌، سرش را پایین انداخت و بیرون رفت. کیارش بالای سر بیمارش ایستاد و نوابی را صدا کرد. - واسه این مردی که رفت وقت بذار‌، شماره تلفنشم دوباره بگیر. اینم واسه بار صدم! تا کاری انجام نشده ویزیت نگیر. نوابی سریع چشمی گفت و بیرون رفت. کیارش تا روی صندلی نشست، موبایلش زنگ خورد. از همان‌جا روی گوشی را نگاه کرد. با دیدن اسم روشنک ابروهایش درهم شد. اعتنا نکرد و کارش را ادامه داد. یک دندان کشیدن ساده بود که در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمام شد. پانسمان ‌را روی حفره‌ی ایجاد شده گذاشت و با سفارش‌های کوتاه و همیشگی‌اش بلند شد. سرش نسبت به روزهای دیگر خلوت‌تر بود. پشت میز دوباره نشست. نسکافه‌ای خواست و دست‌هایش را از پشت کشید که پیمان وارد اتاق شد. با دیدن او اخم‌هایش درهم رفت و گفت: - خیلی سیاست داری بابا. من باید از آیلار و روشنک بشنوم؟

ادامه...

مشخصات کتاب بومرنگ

بخشی از کتاب بومرنگ

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب بومرنگ

کند و کش دار بود. در مورد دوقلوهای همسان کتاب های زیادی نوشته و حتی از روی اون ها فیلم هم ساخته شده. ولی این، یکی از دور از ذهن ترین و بی منطق ترین هاش بود. ضمن این که داستان، زمان نداشت. معلوم نبود توی چه دوره ای اتفاق افتاده. یه نکته ی مهم و قابل یادآوری اینه که حتی اثر انگشت دوقلوهای همسان هم با هم متفاوته. دیگه به بقیه ی اشکلات اساسی داستان اشاره نمی کنم که داستان لو نره. در کل خوندن این کتاب رو میشه با تماشای یه سریال ترکی برابر دونست.
در ۲ سال پیش توسط افشین همایونفر ( | )
گرونه
در ۲ سال پیش توسط شهرزاد ميرزايي ( | )
مزخرف طولانی اب بندی الکی ماجراهای مسخره ی دوقلوهای همسان انگار دستگاه کپی تولیدشون کرده اگر برای وقت و شعور خودتون ارزش قائلید نخرید من که نصفه ولش کردم اینقدر کسل کننده بود
در ۲ سال پیش توسط maryam b ( | )
چشم بسته می‌شه گفت قلم خانم محمدی بی‌نظیره. خیلی خیلی خوشحال شدم که این کتابو تو فیدیبو پیدا کردم😍 حتما بخونیدش😍😍😍
در ۳ سال پیش توسط mah...371 ( | )
چ؛ررراااااااا این کتابووتخفف ۹۰ درصدییی نمیدین؟؟؟
در ۱ سال پیش توسط رامش رها ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵
  • ۶
  • بعدی ›
  • آخرین ››