دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
پادکست رادیو مرز کتاب صوتی

پادکست رادیو مرز
قسمت هفتم ، بچه‌ی شهید

نسخه الکترونیک پادکست رادیو مرز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره پادکست رادیو مرز

در این قسمت با کسانی صحبت کردم که پدرشون در جنگ هشت‌ساله ایران و عراق شهید شده و از مرزی گفتن که این اتفاق بین اونها و بقیه مردم کشیده.

مشخصات پادکست رادیو مرز

نظرات کاربران درباره پادکست رادیو مرز

با اینکه اصلا آدم مذهبی ای نیستم و ب این نظام ذره ای اعتقاد ندارم اما باهاشون اشک ریختم. و واقعا همزاد پنداری کردم.با سعیده ی داستان خیلی موافقم. هممون در شرایط ممکن هست تصمیم هایی بگیرم ک ندونیم در آینده چی قراره بشه پس میشه حق داد و با عاطفه موافقم ک قبل از هر تصمیمی اول باید فکر کرد ک ما مسئولیت های بزرگتری قبل از این تصمیم ها رو پذیرفتیم. مثل ازدواج.پدر یا مادر شدن و... و سلول ب سلول رحیم رو درک کردم و اینجاست که میشه به تصمیم برای شهادت حق نداد..‌.چرا که ممکنه سالها عزیزانمون دچار بدترین آسیبها بشن. ولی در کل هر کسی در هر جای دنیا وقتی برای دفاع از خاک و هموطناش میره در ذهن من جایگاه بالاتری نسبت به بقیه داره.... سپاس از مرضیه عزیز
در ۲ سال پیش توسط فائزه نوروزی ( | )
من خودم بابام جانبازه و همه از من یه انتظارات عجیبی دارن همین که مثلا داشتم راجع به یه آهنگ با دوستام حرف میزدم همه میگفتن وا! مگه تو آهنگ گوش‌ میدی؟ یا مثلا تو خیلی از اکیپ های مدرسه رام نمیدادن چون میگفتن تو مذهبی هستی و میری به خانوم گزارشمون میدی درصورتی که اصلا اینطور نبود! میومدن تو کلاس جلو همه به من جایزه میدادن و من کوفتم میشد اون جایزه حتی بهشون گفتم که تو کلاس بهم جایزه ندن اونم فقط بخاطر اینکه بابام جانبازه ولی اونا گوش نمیدادن و یجوری رفتار میکردن انگار اونایی که باباشون تو جنگ نبودن جرم انجام دادن😑 کلا ممنون که این پادکست رو درست کردی چون فرزند ایثار‌گر بودن مرز بزرگی بین منو اطرافیانم ایجاد کرد
در ۱ سال پیش توسط 090...767 ( | )
به نظرم تو تمام قسمت های پخش شده این قسمت عمق عجیبی داشت، چیزایی که تا حالا اصلا بهشون فکر هم نکرده بودم، مرسی مرضیه
در ۳ سال پیش توسط آزاده ( | )
عالی بودقشــــــــــــنگ حرفای دلم بود ?کی گفته همه ی شهدا مذهبی بودن ؟باباخیلی ها برای میهن پرستی رفتن
در ۲ سال پیش توسط فروغ زربخش ( | )
تا حال به این موضوع حتی دقت هم نکرده بودم به خاطر اینکه "شهید" کلا برام موضوع خیلی بیگانه و دوری بود.همین که این بخش از جامعه رو "دیدم"،خیلی خوب بود.مرسی.
در ۳ سال پیش توسط sim...a77 ( | )