دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب بسته بندی مواد غذایی فرآوری شده به روش های غیرحرارتی

کتاب بسته بندی مواد غذایی فرآوری شده به روش های غیرحرارتی

نسخه الکترونیک کتاب بسته بندی مواد غذایی فرآوری شده به روش های غیرحرارتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب بسته بندی مواد غذایی فرآوری شده به روش های غیرحرارتی

مواد غذایی فرآوری شده به روش غیر‌حرارتی در مقایسه با انواع متداول تیمار شده با حرارت،‌ دارای ویژگی‌های کیفی منحصر به فردی می‌باشند. شاید برخی از این ویژگی‌‌های کیفی، برای فرآیند‌های حرارتی ضروری نباشند؛ زیرا ویژگی‌های نوینی هستند که در خصوص فرآیندهای حرارتی متداول در نظر گرفته نشده‌اند. جهت حفظ کیفیت فرآورده در فرآیندهای غیرحرارتی نیاز به ویژگی‌های خاصی در فرآوری و بسته‌بندی می‌باشد. لذا، طراحی و مواد بسته‌بندی متداول باید دستخوش تغییر گردند. برای جلوگیری از تجزیه میکروبی، شیمیایی یا فیزیکی فرآورده پس از فرآوری غیر‌حرارتی، ویژگی‌های ممانعت‌کننده حفاظتی بحرانی باید مد نظر باشند. این کتاب در مورد جزییات فرآیند، فرآورده و مواد بسته‌بندی و اثرات متقابل آنها جهت انتخاب فرآورده‌های تجاری مناسب برای افزایش مدت زمان نگهداری و پذیرش مصرف‌کننده بحث می‌کند. همچنین، نقش بحرانی انتقال اطلاعات توسط مواد بسته‌بندی نیز واکاوی می‌شود تا محصولی جدید و جذاب برای مصرف‌کننده تولید گردد.

ادامه...

مشخصات کتاب بسته بندی مواد غذایی فرآوری شده به روش های غیرحرارتی

بخشی از کتاب بسته بندی مواد غذایی فرآوری شده به روش های غیرحرارتی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب بسته بندی مواد غذایی فرآوری شده به روش های غیرحرارتی

عالی
در ۲ ماه پیش توسط ح سلیم ( | )