دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب بررسی توان تمایزی سلول‌های بنیادی با هدف استفاده در مهندسی بافت و پزشکی ترمیمی

کتاب بررسی توان تمایزی سلول‌های بنیادی با هدف استفاده در مهندسی بافت و پزشکی ترمیمی

نسخه الکترونیک کتاب بررسی توان تمایزی سلول‌های بنیادی با هدف استفاده در مهندسی بافت و پزشکی ترمیمی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب بررسی توان تمایزی سلول‌های بنیادی با هدف استفاده در مهندسی بافت و پزشکی ترمیمی

کتاب حاضر که متشکل از شانزده فصل می‌باشد، ابتدا به معرفی سلول‌های بنیادی پرداخته و سپس توان تمایزی این سلول‌ها برای ایجاد دودمان‌های سلولی مختلف را مورد بررسی قرار داده است. در ابتدای هر فصل پس از ذکر مقدمه‌ای کوتاه مراحل تکوین طبیعی اندام مورد بحث، بررسی شده و در ادامه تعدادی از مهم‌ترین مسیرهای پیام‎رسانی، عوامل دخیل در تمایز، انواع منابع سلولی، مدل‌های آزمایشگاهی و رویکردهای معرفی شده جهت تولید دودمان‎های مختلف در شرایط آزمایشگاهی مرور شده است. نظر به کاربرد روزافزون دانش زیست‌شناسی، در کتاب حاضر مباحثی مورد تدوین و تألیف قرار گرفته که متناسب با نیاز دانشجویان و محققان محترم رشته‌های علوم پزشکی، پزشکی مولکولی و گرایش‌های مختلف زیست‌شناسی به‌ویژه زیست‌شناسی سلولی و مولکولی باشند. همچنین بیشترین تأکید بر توضیح روش‌های آزمایشگاهی و نکات عملی بوده است، به گونه‌ای که خواننده محترم با مطالعه کتاب به ایده‌های مناسب برای انجام طرح‌های تحقیقاتی در سطوح مختلف پژوهشی دست خواهد یافت. همچنین سعی شده است از تصاویر گویا و جدول‌های به‌روز به‎منظور انتقال اطلاعات به‎صورتی خلاصه و مفید استفاده شود. اگرچه سعی بر به حداقل رساندن نقایص کتاب بوده است، پیشاپیش نهایت سپاس و امتنان خود را از استادان فرهیخته و دانشجویان آگاه که منت نهاده و با ارائه نظرات و پیشنهادهای ارزشمند خود ما را در غنای هر چه بیشتر چاپ‌های بعدی کتاب یاری و راهنمایی می‎نمایند اظهار می‎نمایم.

ادامه...

مشخصات کتاب بررسی توان تمایزی سلول‌های بنیادی با هدف استفاده در مهندسی بافت و پزشکی ترمیمی

بخشی از کتاب بررسی توان تمایزی سلول‌های بنیادی با هدف استفاده در مهندسی بافت و پزشکی ترمیمی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب بررسی توان تمایزی سلول‌های بنیادی با هدف استفاده در مهندسی بافت و پزشکی ترمیمی