فیدیبو نماینده قانونی انتشارات خیلی سبز و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب شب امتحان زیست‌شناسی ۳  - دوازدهم تجربی

کتاب شب امتحان زیست‌شناسی ۳ - دوازدهم تجربی
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب شب امتحان زیست‌شناسی ۳ - دوازدهم تجربی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب شب امتحان زیست‌شناسی ۳ - دوازدهم تجربی

کتاب شب امتحان زیست‌شناسی ۳ دوازدهم تجربی از ۴ قسمت اصلی تشکیل شده است: آزمون‌های نوبت اول که شامل آزمون‌های طبقه‌بندی شده است که در کنار این آزمون‌ها نکات مشاوره‌ای نوشته شده است. این نکات به شما در درس خواندن قبل از امتحان و پاسخگویی به آزمون در زمان امتحان کمک می‌کند. و همچنین آزمون‌های طبقه‌بندی نشده است. آزمون‌های نوبت دوم هم شامل آزمون‌های طبقه‌بندی شده وآزمون‌های طبقه‌بندی نشده می باشد. این آزمون‌ها هم نکات مشاوره‌ای دارد. پاسخ‌نامه تشریحی آزمون‌ها: در پاسخ تشریحی آزمون‌ها تمام آنچه را که شما باید در امتحان بنویسید تا نمره کامل کسب کنید، برایتان نوشته‌ایم. درس‌نامه کامل شب امتحانی: این قسمت برگ برنده شما نسبت به کسانی است که این کتاب را نمی‌خوانند. در این قسمت همه آنچه را که شما برای گرفتن نمره عالی در امتحان نیازدارید برای شما آورده شده است.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب شب امتحان زیست‌شناسی ۳ - دوازدهم تجربی

کتاب خوبیه درسنامه اش خوبه ولی درسنامه اشو خیلی خلاصه کرده
در 2 ماه پیش توسط مصطفی
چرا اینجوری میشه؟؟ یک بار دانلود کنیم باید تموم شه بره پی کارش دیگه چرا هر سری که وارد میشم باید دوباره دانلودش کنم؟😐😐😐😐😐 واسه همین کلی نتم هدر میره😖پی گیری کنین لطفا که اگه یه بار دانلود کردیم دیگه تو گوشی زخیره بشه و پاک نشه تا اینترنتو ببندیم بره😑
در 1 ماه پیش توسط Εℓムɦε
باز نمیشه
در 1 ماه پیش توسط mahdi ardekani
فوق‌العاده هست
در 1 ماه پیش توسط
واقعا مناسب شب امتحانه ولی امتحان رو ۱۷ میشی نه ۲۰
در 2 ماه پیش توسط
آقا لطفا سلامت بهداشت رو بزارین
در 1 ماه پیش توسط محمد امین