فیدیبو نماینده قانونی انتشارات خیلی سبز و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب مجموعه کتاب‌های نردبام – فیزیک ۱  پیشرفته ریاضی- پایه دهم

کتاب مجموعه کتاب‌های نردبام – فیزیک ۱ پیشرفته ریاضی- پایه دهم
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب مجموعه کتاب‌های نردبام – فیزیک ۱ پیشرفته ریاضی- پایه دهم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب مجموعه کتاب‌های نردبام – فیزیک ۱ پیشرفته ریاضی- پایه دهم

کتابی که پیش رو دارید ، شامل مجموعه ای از مسائل در قالب تست و با ایده هایی نو و غیرتکراری می ‌باشد، به گونه ای که انواع مسئله‌هایی که ممکن است راجع به مباحث کتاب فیزیک دهم مطرح شود، در آن می بینید. تست های مطرح شده در این کتاب عمدتا تألیفی و هم چنین تست های مهم و شاخص کنکور سراسری، المپیاد فیزیک و آزمون های ورودی مدارس برتر و نمونه است که تمامی بخش های کتاب فیزیک دهم را به خوبی پوشش داده است. هر یک از فصل های این کتاب به صورت موضوعی تقسیم بندی شده‌اند. در ابتدای هر بخش درس‌نامه‌ای جمع وجور و کارراه‌انداز آورده شده که خواندن آن قبل از پاسخ‌گویی به «پرسش های چهارگزینه‌ای» را توصیه می کنیم. در کنار بعضی تست ها، علامتی مشخص شده است. این تست ها مفهومی و سخت تر از تست های عادی هستند. در پایان پیشنهاد می کنیم که حتما پاسخ تشریحی تمام پرسش ها را حتی در صورت پاسخ صحیح بخوانید، چرا که به دید شما نسبت به مسائل و مفاهیم فیزیکی عمق و غنای بیشتری می بخشد.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب مجموعه کتاب‌های نردبام – فیزیک ۱ پیشرفته ریاضی- پایه دهم

عالیه تستاش هرچی تنوع سوال بوده را گفته
در 2 ماه پیش توسط mam...129
بسیار عالی
در 2 هفته پیش توسط همایون ناصری
عالییی اگه دنبال المپیاد و نمره بیست میگردی اینو حتما بخون بهتون پیشنهاد میکنم ولی شما برای مطالعه این کتاب باید نکات درسی رو قبلا بلد باشی
در 2 ماه پیش توسط mf1...811
سوالاش جون دار هستن😁😁
در 5 روز پیش توسط