فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جهش - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی جهش - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی
جهش - نسخه صوتی

شرایط یک قرارداد خوب

حرکت از بهبود صعودی به سمت نوآوری بنیادین

جهش به معنی آن است که شما ‌‌یکباره در رقابت خود با حریفان، پیشرفت چشمگیری داشته و به جایگاهی برسید که کاملاً با جایگاه سایر رقبا متفاوت است. جهش دقیقاً نقطه‌‌ مقابل بهبود مستمر و صعودی قرار دارد که در آن شما در هر برهه‌‌ زمانی تنها یک گام به جلو برمی‌‌دارید.
در پی پیشرفت‌‌هایی که در دنیای فناوری حاصل شده است، به‌‌علاوه در تغییر الگوها، رویکردهای جدید و تغییرات محیطی حاصل شده، شما می‌‌توانید از نقطه‌‌ای بسیار دورتر از جایگاه کنونی رقبا با جهشی بزرگ به نقطه‌‌‌‌ای فراتر از موقعیت کنونی آنان حرکت کنید. شما با "جهش" می‌‌توانید در رقابت از همه پیشی بگیرید؛ حتی اگر در هنگام شروع، از رقبا بسیار عقب‌‌تر باشید.
شما با استفاده از آگاهی خود در روش‌‌های جدید و توجه به رویدادها و احتمالات جدیدی که خود را به شما نشان می‌‌دهند، می‌‌توانید مستقیماً بر روی خط رقابت خود به جلو جهش کرده و به مکان جدیدی برسید.
وقتی شما اصل جهش را درک کنید، خواهید فهمید که تجارت‌‌های بسیاری در فهرست خروج از بازار قرار دارند. افرادی که زودتر از سایرین خود را با فناوری جدید وفق می‌‌دهند، لزوماً تمام هزینه‌‌ی توسعه‌‌ی فناوری جدید را نمی‌‌پردازند. آنها صرفاً افرادی هستند که یاد می‌‌گیرند چگونه برای نخستین بار از آن استفاده کنند و همین امر آنها را جلوتر از سایرین قرار می‌‌دهد.
لازم نیست که پول، زمان یا کار زیادی را سرمایه‌‌گذاری نمایید. یک سرمایه‌‌گذاری سریع، به موقع و معقول می‌‌تواند درآمد قابل توجهی برای شما به ارمغان بیاورد و به شما کمک کند تا دریابید که فناوری جدید چه کمکی می‌‌تواند به شما و تجارتتان بکند. ضروری است که دریابید فناوری جدید چگونه می‌‌تواند به شما و کسب و کارتان کمک بکند.
بزرگترین عاملی که باعث می‌‌شود افراد با جهش دیگران پشت سر گذاشته شوند آن است که از نظر احساسی و عاطفی به روش‌‌های سنتی و قدیمی انجام کار وابسته شده و احساسات خود را در آنها سرمایه-گذاری می‌‌کنند.
"جهش" به شما نشان می‌‌دهد که چگونه به‌‌ سوی آینده پرواز کنید و به یکباره در رقابت از سایرین پیشی بگیرید و روش‌‌های قدیمی انجام کار را کاملاً بی‌‌اثر نمایید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: شادن پژواک - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 43.01 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی جهش - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب صوتی جهش - نسخه صوتی