فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کنترل ایمیل‌ها - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی کنترل ایمیل‌ها - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی
کنترل ایمیل‌ها - نسخه صوتی

رام کردن ایمیل‌های ببرصفت

از شر ایمیل‌ها خلاص شوید و حجم کاری‌تان را کم کنید.

از زمان پیدایش ایمیل به عنوان شیوه‌ی اصلی مکاتبات کاری، این شیوه اصلی‌ترین منبع اتلاف وقت برای مدیران محسوب می‌شود.طی یک نظرخواهی از هزاران مدیر درباره‌ی ایمیل، همه‌ی آن‌ها ایمیل را بزرگترین عامل اتلاف زمان می‌دانستند.
بیشتر مدیران عادت دارند که همیشه قبل از شروع به کار، یک راست به سراغ ایمیل‌هایشان بروند و از همان ابتدای ساعت کاری، با خواندن و جواب دادن به ایمیل‌ها، از کار اصلی‌شان دور بیافتند. گاهی همین ارسال و دریافت‌ها، سه ساعت یا بیشتر به طول می‌انجامد.
در نتیجه، امروزه، اکثر مدیران بیش از سه ساعت از وقت روزانه‌شان را صرف ایمیل می‌کنند و اعتقاد دارند که چهل درصد از این زمان هدر رفته است. با وجودِ این، به روش خود ادامه داده و روزبه‌روز زمان بیشتر و بیشتری را از دست می‌دهند. تعجب‌آور است که چطور با اینکه ایمیل وقت گیرترین فعالیت روزانه‌ی مدیران به حساب می‌آید، تنها تعداد کمی از آنها یک استراتژی منطقی و منسجم در رابطه با ایمیل‌ها به کار می‌گیرند.
با رام کردن ایمیل های ببرصفت، شما و گروه‌تان می‌توانید وقت و انرژی بیشتر خود را صرف کارهایی کنید که واقعا مهم هستند! قدرت ایمیل مثل قدرت یک ببر وحشی، بسیار زیاد است که اگر هوشمندانه رام شده و به کار گرفته شود، می‌تواند مانند یک دوست خوب و به دردبخور عمل کند.
اگر این ببرِ رام نشده به حال خود رها شود، می‌تواند شما را نابود کند. می‌تواند ذهن شما را منحرف کند. می‌تواند شما را از چیزهای مهم و سودمند دور کند. رام کردن ببر به شما و گروهتان انرژی دوباره می‌دهد. به شما وقت بیشتر و تمرکز بالاتری می‌دهد. می‌توانید بیشتر کار کنید و در جامعه مفیدتر واقع شوید.
ببر را رام کنید؛ ایمیل‌ها را کنترل کنید تا زندگی را بهتر کنترل کنید.
برای کنترل کردن ایمیل‌ها باید عادت‌های ایمیلی خود را بررسی کنید و آن‌ها را با عادت‌های جدیدی جایگزین کنید که به شما کمک می‌کنند به چیزی که واقعاً می‌خواهید، برسید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: شادن پژواک - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 22.42 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی کنترل ایمیل‌ها - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب صوتی کنترل ایمیل‌ها - نسخه صوتی