فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آثار فکر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تاکتیک‌های رهبری: ۱۰۱ گام بسوی موفقیت در رهبری

نسخه الکترونیک کتاب تاکتیک‌های رهبری: ۱۰۱ گام بسوی موفقیت در رهبری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
تاکتیک‌های رهبری: ۱۰۱ گام بسوی موفقیت در رهبری

کتاب حاضر با عنوان تاکتیک‌های رهبری، ۱۰۱ گام به سوی موفقیت اقتباس و ترجمه‌ی کتاب کلیدهای رهبری، ۱۰۱ گام به سوی موفقیت تألیف استیو تابس میباشد. این کتاب از انتشارات مک گراهیل به سال ۲۰۰۷ میلادی میباشد. نویسنده، دکتر استیو تابس مدرک کارشناسی ارشد و دکترای خود را در رشته‌ی مدیریت و سیاست گذاری از دانشگاه ایالتی کانزاس و فوق دکترای خود را از دانشگاه هاروارد در رشته‌ی خلاقیت و رهبری دریافت کرد. او علاوه بر تدریس سالها مدیر رهبری توسعه‌ی اجتماعی دانشگاه کانزاس انجام وظیفه کرد. تجربیات حرفه‌ای دیگر او به عنوان مشاور در کمپانی‌های معتبر آمریکایی و مانند جنرال موتورز... برنده پنج جایزه‌ی تدریس ممتاز میباشد. در سال ۱۹۹۴ برنده جایزه‌ی ممتاز آکادمی مدیریت کسب کار گردید.
محتوای این کتاب در هفت فصل تنظیم شده است. فصل اول ارائه تصویر کلی از مؤلفه‌های سازمانی میباشد. هر فصل با یک پیش آزمون شروع میشود که از خواننده میخواهد قبل از مطالعه‌ی فصل دانش خود را در رابطه با آن فصل بسنجد. فصل اول مفاهیم مانند تعهد، نفوذ گذاری در دیگران، استفاده از کلمات صحیح در مکان‌های مناسب، شایستگی‌های رهبری چرخه‌ی زندگی سازمانی... میباشد.
فصل دوم در مورد نگرش رهبری، کنترل نگرش، هدفمداری، افزایش قدرت ادراک فردی، چرخاندن بد شانسی و داشتن ذهنیت چند بعدی و اجتناب از استرس... میباشد.
فصل سوم نیرو‌های پیش برنده در رهبری، رهبری تحول آفرین، توسعه‌ی کاریزما ارتقاء قدرت چشم انداز، ایجاد اعتماد، ارزیابی کارکنان، غرور رهبری و آگاهی از تاکتیک‌های قدرت ماکیاولیستی... پوشش میدهد.
فصل چهارم ارتباط، صدای رهبر موضوعاتی مانند برقراری ارتباط و مقابله با رقبا و مخالفین، توسعه‌ی هوش هیجانی، قدرت تفهیم و تفهّم، بهبود مهارتهای مصاحبه توسعه مهارتهای مذاکره و چانه زنی و مدیریت تعارض و...
فصل پنجم نوآوری و خلاقیّت بر مفاهیمی مانند توسعه‌ی نوآوری و پیاده سازی آن، فرهنگ سازمانی نوآور، نوآوری و تجدید حیات سازمانی، یاد بگیر نوآور باش یا بمیر، استفاده کن یا از دستش بده... را در بر میگیرد.
فصل ششم رهبری تغییر شامل مفاهیمی مانند ایجاد تغییر تحول آفرین، ارتقاء تغییر سازمانی، نکات مثبت و منفی متناسب سازی اندازه سازمانی، پذیرش تغییر، یادگیری قدرت و جرأت ایجاد تغییر، مدیریت فرایند تغییر، ایستادگی در مقابل محرک انجماد و خستگی و تاکتیک هفتگانه برای ایجاد تغییر...
فصل هفتم کار تیمی و کار بر اساس مقررات دیوان سالاری، نکاتی برای بقاء در مقابل سیاست سازمانی، توسعه‌ی یادگیری سازمانی استفاده از شوخ طبعی مؤثر در فرایند انجام کار و...


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات آثار فکر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.42 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۲۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب تاکتیک‌های رهبری: ۱۰۱ گام بسوی موفقیت در رهبری در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب تاکتیک‌های رهبری: ۱۰۱ گام بسوی موفقیت در رهبری