فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کلید آموزش و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

هنر ظریف بی‌خیالی: رویکردی متفاوت برای یک زندگی خوب

نسخه الکترونیک کتاب هنر ظریف بی‌خیالی: رویکردی متفاوت برای یک زندگی خوب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
هنر ظریف بی‌خیالی: رویکردی متفاوت برای یک زندگی خوب

این کتاب به تسکین درد‌ها و رنج‌های شما اهمیتی نمی‌دهد، و دقیقاً برای همین است که صادقانه نوشته شده است. این کتاب، راهنمای شما به سمت عظمت نیست؛ زیرا عظمت، تنها توهم ذهن ماست؛ یک مقصد ساختگی که خود را به دنبال کردن آن متعهد می‌کنیم و وجود خارجی ندارد.
در عوض، این کتاب، رنج‌های شما را به ابزار، دردهای شما را به قدرت، و مشکلات‌تان را به مشکلات کمی بهتر تبدیل می‌کند. این همان پیشرفت حقیقی‌ست. این کتاب را به عنوان یک راهنما برای رنج کشیدن بدانید؛ برای این‌که چگونه این کار را بهتر و با مهربانی و تواضع بیشتر انجام دهید. این کتاب درباره‌ی آرام حرکت کردن به‌ رغم بارهای سنگینی که بر دوش می‌کشید، و کنار آمدنِ راحت‌تر با ترس‌ها و خندیدن به اشک‌هایتان است.
این کتاب به شما یاد نمی‌دهد که چگونه چیزی را به دست بیاورید و موفق شوید؛ بلکه می‌آموزد که چگونه ببازید و رها کنید. به شما می‌آموزد که چشم‌های خود را ببندید و اعتماد داشته باشید که می‌توانید به پشت بیفتید، و با وجود آن، مشکلی پیش نیاید. به شما می‌آموزد که کمتر اهمیت بدهید و تلاش نکنید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات کلید آموزش - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.57 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۴۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب هنر ظریف بی‌خیالی: رویکردی متفاوت برای یک زندگی خوب در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب هنر ظریف بی‌خیالی: رویکردی متفاوت برای یک زندگی خوب

ترجمه عالی و روانی دارد.حرفه ای ویراستاری شده است.صفحه آرایی کتاب حرفه ای و جذاب است و باعث می‌شود بسیار راحت کتاب خوانده شود.کاغذ بالک استفاده شده که بازتابش نور را در خواندن حذف میکند و چشم در خواندن کتاب خسته نمیشود. از نسخه چاپی این ترجمه استقبال عالی بوده و در مدت کمی چندین نوبت تجدید چاپ شده است در شرایطی که دو ترجمه دیگر این کتاب هنوز هزار جلد چاپ اولشان نیز موجود است
در 1 هفته پیش توسط
بنظر من کتاب خیلی جالبی نبود و کلی صحبت کرده بود،راهکار نداده بود
در 3 هفته پیش توسط
اگه ممکنه توضیح بیشتری در مورد محتوای کتاب واینکه تاثیر گذار هست واقعا یانه بدین .چون یه مقدار قیمتش بالاست ارزشش رو داره؟من نسخه نمونه رو خوندم اولش خوبه ولی بعد دیگه یه مقدار تکرار مکرراته .
در 3 هفته پیش توسط
نام دیگر این کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه هاست.البته با نصف این قیمت منشر شده.
در 4 هفته پیش توسط
من نسخه‌ی انگلیسی کتاب رو خوندم. کتاب بی‌نظیریه. اما خیلی جاها در مورد مشروبات الکلی و رابطه‌های جنسی و قماربازی و رابطه‌های دوست‌دختر-دوست‌پسر بازی حرف میزنه که اگه یکی بخواد تو ایران ترجمه‌ی درستش رو بنویسه مجوز که نمیگیره هیچ، کل انتشاراتش رو پلمپ می‌کنن! به هر حال به نظرم این نسخه هم ارزشش رو داره. اگه به کتاب‌های خودیاری علاقه دارید این یکی با همه متفاوته. از دست ندیدش.
در 4 هفته پیش توسط