فیدیبو نماینده قانونی نشر راویس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سفر هنرمند: ادامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی سفر قهرمان و جست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وجوی همیشگی معنا

نسخه الکترونیک کتاب سفر هنرمند: ادامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی سفر قهرمان و جست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وجوی همیشگی معنا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
سفر هنرمند: ادامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی سفر قهرمان و جست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وجوی همیشگی معنا

سفر من به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان قهرمان حدود دو سال و نیم طول کشید، از بیست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وشش‌سالگی تا بیست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سالگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ام. سفرم همه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی مراحل اسطوره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی سفر قهرمان را به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌طور مرتب و کامل در خودش داشت.
البته اصلاً نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دانستم که چیزی که داشتم تجربه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردم، ممکن است سفر قهرمان خوانده شود. هرگز درباره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی سفر قهرمان نشنیده بودم.
برایم روشن بود که دارد اتفاقی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌افتد و آن اتفاق مثل قطاری بود که نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانستم متوقفش کنم یا حرکتش را کند کنم تا پیاده شوم.
وقتی سفر به اتمام رسید هم برایم روشن بود. لحظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی دقیقِ اتمام سفرم را درک کردم. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانستم احساسش کنم. حتی در آن زمان هم متوجه بودم که تجربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ام بالاترین ارزش و اهمیت را داراست. نیاز به دوراندیشی نداشتم. در همان لحظه متوجه این امر بودم.
شاید خانواده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ام از من بیزار شده باشند یا حتی از جاهایی که رفته بودم یا کارهایی که کرده بودم احساس انزجار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردند. شاید دوستانم نگران سلامت عقلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ام شده بودند یا شاید دیگرانی که برایشان اهمیت داشتم، سر خود را برای اینکه نشان دهند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با تباهی، حماقت و بیهودگی زندگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ام موافق نیستند، تکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادند. حتی خودم هم متوجه بودم که ممکن است سال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها طول بکشد تا بهبود پیدا کنم، اما برایم مهم نبود. سفر ارزشش را داشت.
چرا؟
چون حالا تاریخی داشتم که فقط مال من بود. از آزمون دشواری سربلند بیرون آمده بودم و مسافرتی را پشت سر گذاشته بودم که هزینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی آن را با خونم پرداخته بودم. غیر از من، هیچ فرد دیگری راجع به این مسافرت چیزی نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دانست. هرگز هیچ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کس از آن باخبر نشده است و من هم کوچک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین میلی برای درمیان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاشتنش با دیگری نداشتم. این سفر مال من بود و هیچ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کس نمی‌توانست آن را از من بگیرد.
من از بلیط سفرم استفاده کرده بودم.
من جاهای خالی را پر کرده بودم.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر راویس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.88 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۰۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سفر هنرمند: ادامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی سفر قهرمان و جست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وجوی همیشگی معنا در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب سفر هنرمند: ادامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی سفر قهرمان و جست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وجوی همیشگی معنا

ای بابا. انگار دیر رسیدیم دیگه رایگان نیست
در 19 ساعت پیش توسط
کتابربسیار خوبیه بخصوص که رایگانم بود و جقدرم اموزنده بود، من پنج ستاره میدم
در 1 هفته پیش توسط
کتاب خوبی بود، یادآوری خیلی از چیزا بود برام انگار
در 1 هفته پیش توسط
ممنون.خیلی عالیه.
در 1 هفته پیش توسط
بسیار ممنون برای رایگان ها🌹🌹🌹
در 2 هفته پیش توسط