فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

راه‌های نو از استادان بزرگ برای زندگی بهتر

نسخه الکترونیک کتاب راه‌های نو از استادان بزرگ برای زندگی بهتر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
راه‌های نو از استادان بزرگ برای زندگی بهتر

کارهایی که می‌توانید با خواندن این مجموعه انجام دهید:
* می‌توانید به ثروت و موفقیت برسید
* می‌توانید مهارت‌های ارتباطی‌تان را تقویت کرده و با عشق حقیقی آشنا شوید
* ظرف چند دقیقه سرعت خواندن‌تان را دو برابر می‌کنید
* از ابعاد منفی زندگی‌تان فاصله می‌گیرید
* از شغلی که از آن نفرت دارید فرار و کاری را که دوست دارید پیدا می‌کنید‌
خلاصه اینکه می‌توانید خیلی کارها انجام بدهید. ممکن است فقط ندانید از کجا شروع کنید و چه کار کنید. این مجموعه مقاله‌ها راه را به شما نشان می‌دهد. این مقاله‌ها در مورد موضوع‌های گوناگونی نوشته شده‌اند، از جمله، کنترل خشم، کسب و کار، راستی، معنویت، و ده‌ها موضوع دیگر. از شناخت احساسات‌تان گرفته تا کنترل فشار روحی وکسب اعتماد به نفس. همه این موارد در این مجموعه‌ها آمده است و همه می‌توانند از آن استفاده کنند.
مقاله‌ها را بر حسب موضوع دسته‌بندی کردم تا به راحتی بتوانید اطلاعاتی را که لازم دارید پیدا کنید. اگر به دنبال توصیه‌هایی در باره عقب نینداختن کارهایتان باشید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که واژه «تعلل» را در صفحه فهرست پیدا کنید، شماره صفحه را مشخص‌ و خواندن را از آن صفحه شروع کنید. اگر سعی دارید خلاقیت‌تان را تقویت کنید، واژه خلاقیت را در صفحه فهرست پیدا و به آن صفحه مراجعه کنید. به همین سادگی. امیدوارم با این کار چیزی را که می‌خواهید به راحتی پیدا کنید.
همه کارشناسان خودسازی که در این مجموعه چندجلدی با آنها آشنا می‌شوید پیام‌های بی‌نظیری دارند. آنها فقط منتظرند تا شما به حرف‌هایشان گوش کنید.‌ اساساً با جمع‌آوری حرف‌های این نویسندگان قصد داشتم کاری کنم که شما بتوانید با مفهوم خودسازی از نقطه‌نظرهای مختلف آشنا شوید. به پیام تک‌تک آنها گوش بدهید من مطمئنم که بسیاری از این پیام‌ها با فلسفه زندگی شما مطابق خواهد بود. البته اگر فلسفه و روش یکی از آنها با شما هماهنگ نبود مشکلی نیست. همه مقاله‌های این مجموعه برای همه کاربرد نخواهد داشت‌، ممکن است برای یکی از خواننده‌ها مقاله‌ای الهام‌بخش باشد‌ در حالی که همان مقاله یا بخش از نظر دیگران این طور نباشد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: راشین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.45 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۵۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب راه‌های نو از استادان بزرگ برای زندگی بهتر در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب راه‌های نو از استادان بزرگ برای زندگی بهتر