فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بهنام و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

منشأ (سرچشمه)

نسخه الکترونیک کتاب منشأ (سرچشمه) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
منشأ (سرچشمه)

- در این داستان فردی تئوری «از کجا آمده‌ایم و به کجا می‌رویم؟» را مطرح می‌کند. شعری از بلیک دستاویز این کتاب است. براون در این کتاب درباره «از کجا آمده‌ایم؟» می‌گوید: «در کلاس، دانشجویی از استاد می‌خواهد درباره زمان صفر توضیح بدهد؛ که استاد می‌گوید ما راجع به بعد از صفر صحبت می‌کنیم، اگر پرسشی درباره آغاز یا همان صفر را دارید باید به بخش دینی مراجعه کنید.» یعنی می‌خواهد بگوید علم برای قبل از پیدایش تعریفی ندارد و فقط دین است که برای آن تعریف دارد.

در این کتاب می‌خوانیم: پروفسور لانگدون، از طرف دانشجوی سابقش، ادموند کرش به مراسمی مرموز دعوت می‌شود. در این مراسم قرار است ادموند شاهد پاسخ به دو کهن‌پرسش بشر باشد: از کجا آمده‌ایم و به کجا می‌رویم؟
این دو پرسش فورا با واکنش‌های گروه‌های مختلف مواجه می‌شود. و در این میان ادموند به قتل می‌رسد و به ناگزیر لانگدون وارد ماجرایی خطرناک می‌شود. همه شخصیت‌های داستان در مظان اتهام به قتل قرار می‌گیرند: رقبا، رهبران مذهبی یا حتی شخصیت‌های تراز اول کاخ سلطنتی. لانگدون با هدف تحقق بخشیدن به آرزوی دانشجوی سابقش، یعنی ارائه‌ی نتیجه پژوهش‌ها، با بانوی اول کاخ سلطنتی اسپانیا همراه می‌شود و آنچه رخ می‌دهد حوادث شورانگیزی است که لحظه لحظه‌های خواننده را آکنده از هیجان و اضطراب و همدلی با قهرمانان قصه می گرداند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات بهنام - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 3.48 مگابایت - تعداد صفحات : ۶۳۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب منشأ (سرچشمه) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب منشأ (سرچشمه)

متنش بعضی جاها خسته کننده اس ، توصیف زیاده از حد مکانها...میشد چندتا صفحه رو نخونم و به روند داستان آسیبی نخوره، بهش امتیاز خوب میدم، ارزش خوندن و فکر کردن به بعضی مفاهیم رو داره ،،یه جور رنسانس مذهبی رو پیش بینی میکنه ، چون دست روی کلیسا میذاره میتونه اینقدر مانور بده با فلسفه اسلام نمیتونه به این راحتی دربیفته😁
در 2 روز پیش توسط
ترجمه خوبی نیست...چرا یه مترجم نمیفهمه کشور پادشاهی..رییس جمهور نداره...بلکه نخست وزیر داره...ویراستاری ضعیف
در 4 روز پیش توسط
یه داستان بسیار عالی و مهیج که هر فردی رو به فکر فرو خواهد برد... البته خیلی از استدلال های مطرح شده علمی در این کتاب قابلیت بحث بیشتر داره و نمیتونه وجود خالق رو نفی کنه
در 1 هفته پیش توسط
لطفا این کتاب دن براون رو با ترجمه خاستگاه به فروشگاه اضافه بفرمایید.سپاس.
در 2 هفته پیش توسط
خیلی ازش تعریف شدنیم امیدوارم بتونم
در 2 هفته پیش توسط