فیدیبو نماینده قانونی نشر کتاب مهربان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب کسب‌و‌کار الکترونيکی

نسخه الکترونیک کتاب کسب‌و‌کار الکترونيکی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب کسب‌و‌کار الکترونيکی

اکنون اینترنت به صورت مستحکم به عنوان بخشی مهمی از زندگی افراد تثبیت گردیده و این امر به صورت لینک و تعامل سال به سال افزایش ادامه می‌دهد. تجاری‌سازی اینترنت در اواسط دهه ۱۹۹۰ یک کانال جدید و قوی ارتباطات را ارائه نمود، که تأثیرات آن در سراسر دنیا مشاهده گردید. سهولت دسترسی و فقدان قانون احاطه‌کننده اینترنت تأثیرات عمیقی را در بسیاری از کشورها، صنایع، دولت‌ها و افراد داشته است. در حالی که دولت‌ها با معنای ضمنی اجتماعی و سیاسی دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند، استفاده از اینترنت هر ساله افزایش بسیاری پیدا می‌کند. فناوری جدید مانند باند پهن به تقاضا برای دسترسی اینترنت در سال‌های پیش‌رو افزوده خواهد شد.
اما برخی تهدیدات مطرح شده برای کسب‌وکارهای سنتی از توسعه اینترنت وجود دارند. همانطور که مصرف‌کنندگان در استفاده از اینترنت خبره‌تر می‌شوند، آن‌ها از دانش بازاری در حال افزایش خود برای فشار آوردن به کسب‌وکارهای سنتی برای مطابقت دادن قیمت‌های آنلاین ارائه شده استفاده خواهند نمود. گرچه، خطر فوری وجود ندارد، اما ممکن است زمانی برسد که خرده‌فروشی‌های سنتی به سالن‌های نمایش برای مصرف‌کنندگان تبدیل گردند که توقع دارند محصولات را قبل از خرید آنلاین ببینید. برخی از شواهد این اتفاق از قبل وجود دارند.
در نهایت، اینترنت به ایفای یک نقش کلیدی در فرآیندهای درونی سازمانی ادامه خواهد داد. رقابت توانایی شرکت‌ها برای پاسخگویی سریع و کارآمد به تغییرات در محیط‌های داخلی و خارجی‌شان را نمایان خواهند نمود. این امر بیشتر به توانایی مدیران برای تعیین اینکه چه فناوری برای کمک به آن‌ها برای رسیدن به اهدافشان مناسب است، بستگی خواهد داشت. سازمان‌های موفق آن‌هایی هستند که می‌توانند کارکنان کلیدی را پیدا کنند که قابلیت‌های فناوری‌های جدید را به طور مؤثری تحت کنترل در‌می‌آورند. این به معنای استفاده از اینترنت و فناوری‌های مرتبط برای تقسیم دانش، خلق محصولات و خدمات جدید ایجاد ارزش افزوده به مشتریان و بهبود کارایی داخلی می‌باشد.


  • ناشر: نشر کتاب مهربان - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 4.22 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۴۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب کسب‌و‌کار الکترونيکی در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب کسب‌و‌کار الکترونيکی

وبینار راهکارهای فروش نرم‎افزار فروشگاهی در دوران رکود http://e-seminar.ir
در 2 ماه پیش توسط