فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

خانواده تیبو - جلد دوم

نسخه الکترونیک کتاب خانواده تیبو - جلد دوم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
خانواده تیبو - جلد دوم

بانو باتنکور که همچنان از تن‌پروری دخترش حرص می‌خورد مشغول توضیح دادن بود:
ــ در اوستاند، فکرش را بکنید، صبح‌ها در کازینو کلاس رقص تشکیل داده بودند، اسم او را هم نوشتم. بعد از هر رقص، شازده‌خانم روی نیمکت ولو می‌شد، آبغوره می‌گرفت و همه را دور خودش جمع می‌کرد تا برایش دلسوزی کنند. (با جوش و خروش فریاد برآورد:) آن‌هم پیش من که از دلسوزی متنفرم!
و ناگهان چنان اثری از سنگدلی در چشم‌هایش پدیدار شد که آنتوان بی‌اختیار به یاد شایعه‌ای که سابقا بر سر زبان‌ها بود افتاد: شایعه حسادت گوپیو در سر پیری و مرگش بر اثر مسمومیت. بانو باتنکور با لحن کینه‌توزانه‌ای به گفته خود افزود:
ــ آن‌قدر شورش را درآورد که آخرش من کوتاه آمدم.
آنتوان نگاه ملامت‌باری به او افکند. یکباره تصمیمش را گرفت که از گفت‌وگوی جدی با این زن چشم بپوشد و به‌محض رفتن او شوهر را احضار کند. هوگت دختر باتنکور نبود، اما آنتوان گفته ژاک را درباره سیمون به یاد می‌آورد: «کله‌اش گچ است، ولی دل پاک و مهربانی دارد.» پرسید:
ــ شوهرتان در پاریس است؟
بانو باتنکور گمان کرد که آنتوان سرانجام برای آغاز گفت‌وگو می‌خواهد تشریفات را به‌جا بیاورد. عجب، تازه به فکر افتاده بود! خانم قصد داشت که چیزهایی از او بخواهد، ولی نخست لازم بود که نظر لطف او را به خود جلب کند. خنده سر داد و دوشیزه انگلیسی را به داوری طلبید:
ــ مری، شنیدید؟ نخیر، آقای عزیز، ما محکومیم که تا ماه فوریه برای فصل شکار در تورن بمانیم. این هفته، در فاصله میان هجوم مهمان‌ها، من توانستم فرار کنم. ولی شنبه، دوباره خانه پُر از مهمان می‌شود.
آنتوان جواب نداد و این سکوت کاسه صبر بانو باتنکور را لبریز کرد. بهتر بود که از رام‌کردنِ این وحشی چشم بپوشد. این مرد گیج سربه‌هوا به نظرش مضحک و بی‌تربیت می‌آمد!
برگشت و بالاپوشش را از روی صندلی برداشت.
آنتوان با خود می‌گفت: «خوب. الساعه به باتنکور تلگراف می‌زنم. نشانیش را دارم. فردا یا منتها پس‌فردا به پاریس می‌آید. پنجشنبه عکس می‌گیریم. و برای اطمینان خاطر، جلسه مشاوره‌ای با استاد تشکیل می‌دهیم. شنبه بالاتنه‌اش را در گچ می‌گیریم.»
هوگت در صندلی راحتی نشسته بود و آرام دستکش‌هایش را به دست می‌کرد. بانو باتنکور پالتو خزش را پوشیده و در برابر آیینه ایستاده بود و کلاهش را که تماما از پوست قرقاول طلایی بود مرتب می‌کرد. با اندکی ترش‌رویی پرسید:
ــ خوب، دکتر؟ نسخه نمی‌نویسید؟ این بار چه توصیه می‌فرمایید؟ آیا اجازه دارد که گاهی همراه میس مری با درشکه به شکار برود؟


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر نیلوفر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.84 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۳۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب خانواده تیبو - جلد دوم در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب خانواده تیبو - جلد دوم

من که نمیخرم اینو ولی چه خبره ۳۰۰۰۰ تومن😒 سه جلد میشه ۹۰ هزار تومن واسه کتاب الکترونیکی😒
در 1 ماه پیش توسط