فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب اره برقی خاموش است

نسخه الکترونیک کتاب اره برقی خاموش است به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب اره برقی خاموش است

کاموس قلاّب را چرخاند و ماهی روغنی تنبلی غلت زد روی شن‌ها. بهرام قلاّب خالی را کشید بالا. سامر با انگشت روی ماسه‌ها طرح الاغی کشید. یادش رفت دُمش را آویزان کند. سنگ کوچک گِردی برداشت. گذاشت توی کاسه چشمش. چوبدستی‌اش را رقصاند و سوار الاغ شد.
«هُش! هُش!»
مگسی نشسته بود روی ران الاغ و نیشش را فرو می‌برد توی ماسه. الاغ دُم نداشت مگس را بپراند و با دهن باز نگاه می‌کرد به رودخانه.
«هُش! هُش!»
سامر به پهلو دراز کشیده بود و با چوبدستی ماسه‌ها را می‌زد. بهرام گلوله خمیر را با زبان تر کرد و زد به نوک قلاّب. کاموس قلاّب را کشید و ماهی شانه‌ای چاق و چلّه‌ای برق زد و افتاد روی شن‌ها. دوید و ماهی را از قلاّب جدا کرد و کوبید زمین.
بهرام گلوله خمیر را بین انگشتانش قِل می‌داد. سامر روی ماسه‌ها دو خرس کشید و دو آلوی کال را که از باغ کدخدا دزدیده بود، نشاند توی کاسه چشمشان. چوبش را تفنگ کرد و خرس‌ها را بست به تیر. کاموس گلوله خمیر را زد به نوک قلاّب و انداخت توی آب.
«زدمش. یکیش رو زدم.»
صدای سامر بود که چوب را انداخت و سنگ تیزی برداشت و دوید سمت خرس و مثل شکارچی کهنه‌کاری نشست روی دو زانو و سنگ را کشید روی ماسه‌ها. شکم خرس پاره شد. چیزی درآورد و گرفت توی مشت و داد کشید. کاموس ماهی شانه‌ای فرزی را که افتاده بود توی یقه‌اش، دو دستی گرفت و از صخره پرید روی شن‌ها و رو کرد به سامر:
«چیه؟ چی شده؟»
سامر مشتش را برد بالا. بریده‌بریده گفت:
«خرسه. یه خرس شکار کردم. زهره‌ش رو درآوردم.»
بهرام قلاّب خالی را کشید بالا:
«بی‌بی می‌گه زهره خرس درمونه.»
کاموس ترکه را زد توی گوش ِ ماهی روغنی بزرگی و از دهنش کشید بیرون و دست کرد و ماهی شانه‌ای چاق و چلّه‌ای برداشت.
ماهی کوچک پوزدرازی آویز قلاّب بهرام تقلاّ می‌کرد. خواست بپرد روی شن‌ها، تخته قلاّب از دستش ول شد و افتاد توی رودخانه. ماهی پوزدراز مثل گاو نحیفی که خیش را به زور ببرد، نوک قلاّب را گرفته بود توی دهن و تخته را دنبال خود می‌کشید.


  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۳۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب اره برقی خاموش است در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب اره برقی خاموش است