فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوای قلم و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بررسی رفتارهای خشن و آنی حریق‌

نسخه الکترونیک کتاب بررسی رفتارهای خشن و آنی حریق‌ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
بررسی رفتارهای خشن و آنی حریق‌

با مطالعه­ی این کتاب درخواهید یافت که دانش و فهم دقیق مطالب مرتبط با پدیده­های پیشرفته­ی سریع حریق قابل دسترسی است. در حقیقت این پدیده­ها به‌طور قابل توجهی از سوی برخی دانشمندان بزرگ و صاحب­نام علم حریق شناسایی و تشریح شده­اند.
با این وجود حتی در حال حاضر نیز نمی­توان مدعی شد که این پدیده­ها از تمامی جهات کاملاً شناسایی شده­اند، اما می­توان گفت که محققان تا حد قابل قبولی به مکانیزم پایه­ای آن‌ها دسترسی پیدا کرده و تجزیه و تحلیل کیفی این پدیده­ها را به‌طور گسترده­ای مستندسازی کرده­اند.
پرسنل خدمات حریق برای حفظ جان خود و دیگران و اجرای دقیق وظایف­شان نیاز دارند که به مکانیزم کیفی و نظری که این پدیده­ها را به‌وجود می­آورد، دسترسی داشته باشند. بنابراین اولین و عمده­ترین مشکل در این زمینه، ظاهراً روش انتقال دقیق و صحیح این دانش از دانشمندان حریق به دیگر دست‌اندرکاران خدمات حریق از جمله آتش­نشانان حرفه­ای و مدرسان این حرفه است.
پس از مطالعه­ی کامل این کتاب مشخص خواهد شد که اصطلاحات تعریف شده به یکدیگر قابل تبدیل است. به­کارگیری تعاریف و اصطلاحات مشابه برای پدیده­های متفاوت، گستردگی مطالب و پیچیدگی آن‌ها را مضاعف خواهد کرد. نکته­ی مهم این است که تعاریف در هنگام استفاده و معنی کردن در سطح جهانی، یکسان در نظر گرفته شوند.
تعاریف و تکنیک­های نادرست مرتبط با این پدیده­ها هنوز در اکثر آثار منتشر شده­ی مرتبط با خدمات حریق (سرویس­های آتش­نشانی) به چشم می­خورد. بی­دقتی­ها و عدم به­روز­رسانی مطالب در آثار منتشره­ی خدمات آتش­نشانی و مهندسان حریق، بر پیچیدگی و دشواری شناخت مفاهیم افزوده و در فهم صحیح این پدیده­ها و ایجاد درک مشترک در بین دست‌اندرکاران مشکلاتی ایجاد خواهد کرد.
هدف از گردآوری این مجموعه، ارائه­ی تعاریف صحیح و تبیین و تحلیل درست و علمی اصطلاحات رایج در مهندسی حریق بوده است تا از این رهگذر، برداشت­های روشن و دقیق از استنباط‌های غیر دقیق، مبهم و نادرستی که از این پدیده­ها و مفاهیم به عمل آمده است، تمیز داده شوند تا سرانجام بتوان خواننده­ی علاقه­مند را به مبانی علمی نزدیک‌تر کرد.
حقیقت تلخ این است که آموزش علمی و عملی مکانیزم رفتارهای مهم حریق که در حال حاضر توسط برخی افسران و مدرسان ارائه می­شود، به هیچ­روی به این مفهوم نیست که آن‌ها صلاحیت لازم برای آموزش شناسایی خواص شیمیایی و فیزیکی مواد را دارا هستند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات آوای قلم - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 11.08 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۰۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب بررسی رفتارهای خشن و آنی حریق‌ در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب بررسی رفتارهای خشن و آنی حریق‌