فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مهارت‌های سخنرانی و سخن گفتن: چطور با صحبت کردن در هر موقعیتی برنده شویم

نسخه الکترونیک کتاب مهارت‌های سخنرانی و سخن گفتن: چطور با صحبت کردن در هر موقعیتی برنده شویم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
مهارت‌های سخنرانی و سخن گفتن: چطور با صحبت کردن در هر موقعیتی برنده شویم

***انتشارات راشین دارای مجوز از برایان تریسی برای ترجمه و انتشار کلیه کتابهای او به زبان فارسی است.***

برای رسیدن به موفقیت لازم است توانایی صحبت کردن برای یک جمع را داشته باشی. خوب صحبت کردن می‌تواند برایت احترام و اعتبار به وجود بیاورد، تو را برای شرکتی که در آن کار می‌کنی ارزشمندتر کند و توجه کسانی را که می‌توانند به تو کمک کنند و درهای موفقیت را به رویت باز کنند به سمت تو جلب کند. همچنین توانایی خوب صحبت کردن مردم را متقاعد می‌کند که به‌طور کلی بااستعداد‌تر و باهوش‌تر از بقیه افرادی هستی که نمی‌توانند به‌خوبی تو صحبت کنند.
با‌ارزش‌ترین دارایی تو چیست؟ ذهن تو. یکی از با‌ارزش‌ترین مهارت‌هایی که داری توانایی خوب فکر کردن و به‌خوبی بیان کردن افکارت برای دیگران است. این مهارت به‌اندازه سایر استعدادها و مهارت‌هایی که می‌توانی در خودت پرورش بدهی به تو کمک می‌کند که درآمد بیشتری به دست بیاوری و سریع‌تر ارتقا مقام پیدا کنی. در نهایت تنها راهی که برای نشان دادن تسلط و مهارتت در یک موضوع خاص وجود دارد این است که عقاید و افکارت را واضح و روشن بیان کنی یا آنها را بنویسی. وقتی خوب صحبت کنی، مردم خواهند گفت: «هی! اون واقعاً می‌دونه چی داره می‌گه.»
نکته جالب اینجاست که ذهن تو مثل یکی از ماهیچه‌هایت است. اگر از آن زیاد و درست استفاده کنی قوی‌تر و تواناتر می‌شود. اگر افکار و کلماتت را از قبل در ذهنت سازمان‌دهی کنی خیلی راحت‌تر و بهتر می‌دانی می‌خواهی چه بگویی و چطور می‌خواهی آن را بگویی. برنامه‌ریزی، آماده کردن و در نهایت ارائه آن و سخنرانی کردن تو را مجبور خواهد کرد که از ذهنت بیشتر استفاده کنی و این کار باعث می‌شود واقعاً باهوش‌تر شوی.


  • دسته بندی:
  • ناشر: راشین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.44 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۰۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب مهارت‌های سخنرانی و سخن گفتن: چطور با صحبت کردن در هر موقعیتی برنده شویم در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب مهارت‌های سخنرانی و سخن گفتن: چطور با صحبت کردن در هر موقعیتی برنده شویم

روشهایی که یاد میده واقعا کار میکنه. ترجمه عالیه، دقیق و روان.
در 2 ماه پیش توسط