فیدیبو نماینده قانونی دانشگاه امام صادق (ع) و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

رسانه‌های سنتی در انقلاب‌های سیاسی اجتماعی

نسخه الکترونیک کتاب رسانه‌های سنتی در انقلاب‌های سیاسی اجتماعی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
رسانه‌های سنتی در انقلاب‌های سیاسی اجتماعی

یکی از مهم‌ترین و عمومی‌ترین انواع ارتباطات، ارتباطات سنتی است که ریشه در فرهنگ و هویت بومی جوامع دارد و همواره به‌عنوان یکی از عناصر مهم حیات اجتماعی نقش تعیین‌کننده و مهمی در شکل‌گیری هویت جمعی، بسیج افکار عمومی، ایجاد همدلی، تقویت روحیه همگرایی و نشر عقاید و ایده‌ها در سطح وسیعی دارد.
بررسی و مطالعه ابعاد مختلف و نقش و تأثیر ارتباطات سنتی در جنبش‌ها و حرکت‌های اجتماعی، چند زمانی است که در سطح محدودی توجه بخشی از اندیشمندان حوزه ارتباطات را به کشف و شناخت هرچه بیشتر اجزا و عناصر آن معطوف نموده است.
با نگاه به تاریخ تحولات اجتماعی ـ سیاسی معاصر و چگونگی پیدایش جنبش‌های تأثیرگذار و سرنوشت‌ساز مشروطه و انقلاب اسلامی در ایران، متوجه این حقیقت خواهیم شد که ارتباطات سنتی می‌تواند به‌عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در این رویدادها قلمداد گردد.
مقایسه نقش و جایگاه ارتباطات سنتی در این دو رویداد و چگونگی بهره‌گیری ارتباط‌گران و رهبران جنبش از آن، در جهت پیشبرد اهداف و تبیین مشابهت‌ها و تفاوت‌های نقش و عملکرد شبکه ارتباطات سنتی در هر یک از دو جنبش مشروطه و انقلاب اسلامی و چگونگی بهره‌گیری از آن، ما را در تبیین هرچه دقیق‌تر ظرفیت‌های عمیق و نقش ارتباطات سنتی در تحکیم شبکه ارتباطات اجتماعی و ظهور جریان‌های تحول‌ساز اجتماعی یاری خواهد نمود.
برای اینکه مطالعه در مورد نقش و جایگاه ارتباطات سنتی در این تحقیق ساده‌تر و مشخص‌تر شود سعی خواهیم نمود تا به بررسی مراکز و نهادهای ارتباطات سنتی فعال در دو جنبش، رویکردها و جهت‌گیری‌ها و ارتباط و چگونگی پیوند میان اجزای شبکه ارتباطی، ارتباط‌گران سنتی، شیوه‌های عملکرد ارتباطات سنتی و تأثیرات آن بپردازیم.
این نوشتار به ‌منظور بررسی و ارایه تصویری گویا و منسجم در خصوص چگونگی تأثیرگذاری شبکه ارتباطات سنتی در طول تاریخ حرکت‌ها و جنبش‌های معاصر ایران اسلامی‌ تهیه شده تا به گوشه‌ای از پرسش‌های متعدد موجود در زمینه چگونگی عملکرد این‌گونه از ارتباطات در تحولات سیاسی ـ اجتماعی جهان امروز پاسخ داده و اهمیت و جایگاه آن را بیش از پیش، تبیین نماید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: دانشگاه امام صادق (ع) - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.25 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۴۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب رسانه‌های سنتی در انقلاب‌های سیاسی اجتماعی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب رسانه‌های سنتی در انقلاب‌های سیاسی اجتماعی