دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
پادکست نیمه شب کتاب صوتی

پادکست نیمه شب
قسمت اول ، دانکرک و سینمای نولان

نسخه الکترونیک پادکست نیمه شب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره پادکست نیمه شب

در این پادکست دانکرک رو معرفی کردیم و از فیلمبرداری و بازیگری و پیشینه تاریخی دانکرک تا مسیر فیلمسازی نولان و مقایسه اون با اسپیلبرگ صحبت کردیم.

مشخصات پادکست نیمه شب

  • ناشر نیمه شب
  • تاریخ نشر ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 19.14 مگابایت

نظرات کاربران درباره پادکست نیمه شب

بزرگترین مشکل در نقد : شما دارید فیلم رو شخصیت محور بررسی میکنید و میگید اگه تام هاردی نبود اصا مگه مهم بود چرخ هواپیما باز بشه یا نشه ... پاسخ : باید بگم فیلم واقعه محوره اصا اسم فیلم هم همینو میگه فیلم درباره واقعه ی دانکرکه و نه شخصیت ها تازه این فیلم درباره بخشی از واقعه دانکرکه جایی که داریم از شجاعت اون خلبان حرف میزنیم و از ترسو بودن سربازی که برای اینکه فقط وارد کشتی بشه یه مسدوم رو پیدا میکنه و با خودش ب سمت کشتی میبره تا شاید بتونه فرار کنه همه این ها به اضافه مرد میهن پرستی که با قایق شخصیش برای نجات سربازا ب سمت ساحل دانکرک میره و کارهایی که نازی ها در طول فیلم انجام دادند شد واقعه دانکرک پس این فیلم واقعه محور بود و نه صرفا یه برداشت مزحکانه و شخصیت محورانه از فیلم .... چرا باید دانکرک با نجات سرباز رایان مقایسه بشه شما حتی در اسم فیلم ها هم دقت نکردید سرباز رایان شخصیت محوره ولی دانکرک واقعه محوره .... و متاسفانه یا خوشبختانه هیچ ربطی به هم ندارن و اینکه فرم سینمایی ای که توی دانکرک دیدیم تو اثار دیگه نولان نبود (ب غیر از تعریف نولان از زمان)...حتی جنس سینمای نولان زمین تا اسمون با اسپیلبرگ فرق داره اونوقت میاید از شباهتی که چیزی جز ی اتفاق نیست (درمورد فیلمای تخیلی نولان و اسپیلبرگ قبل اثار جنگیشون) صحبت میکنید و از این نمیگید که حتی در نزدیک ترین نقطه های دو اثر ای تی و اینتراستلر اونقدر ب لحاظ سینمایی از هم دورن که فاصلشون میلیون ها سال نوریه ! اما در کل از زحمات تیم پادکست نیمه شب هم نمیشه صرفه نظر کرد دستتون درد نکنه پادکست خیلی خوبی بود و اطلاعات مفیدی رو در دیگر قسمت های پادکست در اختیارمون گزاشتند و با ارزوی توفیق روز افزون برای تیم نیمه شب
در ۴ سال پیش توسط Myco Strike ( | )
آخ جون نولااان?
در ۳ سال پیش توسط Ami...710 ( | )
ممنونم
در ۳ سال پیش توسط نیلوفر طاهری ( | )