فیدیبو نماینده قانونی نشر علم عمران و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

محافظت از ساختمان‌ها در برابر انفجار – استاندارد ASCE/SEI 59-11 آمریکا همراه با تفسیر (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب محافظت از ساختمان‌ها در برابر انفجار – استاندارد ASCE/SEI 59-11 آمریکا همراه با تفسیر (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
محافظت از ساختمان‌ها در برابر انفجار – استاندارد ASCE/SEI 59-11 آمریکا همراه با تفسیر (نسخه PDF)

طراحی و حفاظت از سازه در برابر انفجار، علم است و لذا مهندس محاسب باید بتواند با بینش صحیح خود، تناسب جزئیات اعضا سازه و اتصالات آن ها را به گونه ای فراهم آورد تا سازه بتواند سلامت و ایمنی خود را حفظ نماید. بالا بردن احتمال حفظ ایمنی جانی و بقای سازه ها و تاسیسات خاص، که ممکن است تحت حملات تسلیحاتی و نظامی قرار گیرند، از دو طریق قرارگیری در محلهای دور از نقاط هدف احتمالی حملات و در نظر گرفتن تمهیدات مهندسـی و تقویت سـازه ها و تاسیسات محقق میگردد. راه حل دوم، یعنی چگونگی ساخت سازه های مقاوم در برابر انفجار، موضوع مورد بحث در این کتاب را تشکیل میدهد.توجه به این نکته ضروری است که معمولا انفجار صنعتی یا تصادفی و غیر نظامی ماهیتی متفاوت از انفجارهای نظامی دارد. لذا جزییات طراحی برای این دو حالت متفاوت است. یک تفاوت اساسی در طراحی سازه های مقاوم در برابر انفجار، ماهیت ضربه ای نیروهای وارده به سازه است. در واقع در این حالت سازه باید نیروهای بسیاربزرگ را در زمان های بسیارکوتاه منتقل یا مستهلک نماید. این موضوع تاثیر بسزایی در تغییر رفتار ارتجاعی و غیرارتجاعی مصالح و المان‌ها به همراه خواهد داشت.غالبا مقاوم کردن ساختمان به منظور کاهش آسیب پذیری مقرون به صرفه ترین روش برای حفاظت ساختمان در برابر اثرات انفجار نیست.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر علم عمران - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 7.9 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۹۷ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب محافظت از ساختمان‌ها در برابر انفجار – استاندارد ASCE/SEI 59-11 آمریکا همراه با تفسیر (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب محافظت از ساختمان‌ها در برابر انفجار – استاندارد ASCE/SEI 59-11 آمریکا همراه با تفسیر (نسخه PDF)

کتاب محافظت از ساختمان‌ها در برابر انفجار نوشته انجمن مهندسین عمران آمریکا و ترجمه سیدمحمدحسین قاسمی به نظرم کتاب کاربردی و با ترجمه فارسی روان و خوبی بود.این اولین کتابی بود که مطالب آنقدر ساده و قابل فهم توضیح داده شده بود. کاش کتب مقررات ملی ساختمان ایران هم آنقدر خوب توضیح می‌داد.ناشرین مقررات ملی توجه کنند. متشکرم از فیدیبو
در 2 ماه پیش توسط