فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اول من بعد ما :پیش از ما، من را انتخاب کنید

نسخه الکترونیک کتاب اول من بعد ما :پیش از ما، من را انتخاب کنید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
اول من بعد ما :پیش از ما، من را انتخاب کنید

آیا هرگز احساس کرده‌اید که راه زندگی را به تنهایی می‌پیمایید؟ آیا به فکرتان رسیده که شما تنها زنی هستید که همواره اشتباه‌های دردناک و احمقانه می‌کنید؟ آیا به ذهنتان خطور کرده است که به کمتر از حق خود قناعت کرده‌اید؟ آیا به ذهنتان رسیده است که بیش از هر چیزی به عشق نیاز دارید؟ آیا به فکرتان خطور کرده است که بیش از هر چیز به شریک زندگی نیاز دارید؟ آیا هرگز به فکرتان رسیده است که چرا همۀ زنان دیگر یار زندگی خود را یافته‌اند، امّا شما هنوز سرتان بی‌کلاه مانده است؟ آیا هرگز اندیشیده‌اید که «چرا همۀ زنان غیر از من روابط عالی دارند؟ چرا من نمی‌توانم شادمان و خوشبخت زندگی کنم؟» آیا این اتفاق افتاده است که کسی که او را دوست دارید دست رد به سینه‌تان بزند؟ آیا به این فکر کرده‌اید که کسی ممکن است به هر دلیل دست رد به سینۀ شما بزند؟
وقتی رابطۀ پانزده سالۀ من در سی سالگی به هم ریخت، به این نتیجه رسیدم که تنها زنی بوده‌ام که زندگی‌ام به این آشفتگی رسیده است. احساس تنهایی می‌کردم. احساس می‌کردم که دست رد به سینه‌ام خورده است از این ناراحت بودم که مدت‌ها خود را فریب داده‌ام. من سال‌ها کوشیده بودم به عشقی که می‌خواهم برسم، امّا در هر بار دلم شکسته بود. من بعدها به این نتیجه رسیدم آنچه از آن می‌کشم این است که به خودم، به‌عنوان مهم‌ترین شخص، توجه ندارم.
این موضوع آغازی برای زندگی دوبارۀ من شد. از آن درس‌های فراوانی گرفتم. سرانجام به این نتیجه رسیدم که مجبور نیستم تا این اندازه تنها باشم. آموختم که مجبور نیستم اسیر باورهای خود باشم. می‌توانم به رویاهای خود نزدیک باشم. ما همیشه امکان انتخاب داریم. همیشه این فرصت را داریم که از اشتباه‌های خود درس بگیریم. و آسیب‌های احساسی خود را شفا بخشیم.
اگر امکان آن ‌را داشته باشیم که زندگی خود را خلق کنیم، مسئولیت داریم که حکایت‌های زندگی خود را با دیگران در میان بگذاریم. این سهیم شدن، به ما امکان می‌دهد که به کلام دیگران گوش فرا دهیم.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات البرز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.88 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۳۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب اول من بعد ما :پیش از ما، من را انتخاب کنید در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب اول من بعد ما :پیش از ما، من را انتخاب کنید

ارزش خریدن و خواندن نداشت.
در 2 ماه پیش توسط