فیدیبو نماینده قانونی رادیو بادیو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
پادکست رادیو بادیو کتاب صوتی

پادکست رادیو بادیو
قسمت ۷۱

نسخه الکترونیک پادکست رادیو بادیو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان گوش کنید.

درباره پادکست رادیو بادیو

قسمت ۷۱ رادیو بادیو با یک اتفاق خیلی خوب همراه بود. سهیل نیک‌زاد از متخصصین حوزه مالی و موضوعات مالی غیرمتمرکز به تیم رادیو بادیو اضافه شدند و در همین برنامه اول، موضوعات بسیار جذابی را مطرح کردند.

در این قسمت مسعود زمانی مثل همیشه انتخاب‌های جالبی داشت. مسعود در این هفته از سرمایه گذاری جدید و عظیم شرکت علی بابا در حوزه های مختلف AI و IOT و … حرف میزنه.

مسعود در بخش دیگری از این پادکست از هدست ارزان قیمت و جدید فیس بوک صحبت می کنه که نشان دهنده اتفاقات جدی در حوزه AR و VR است.

مسعود در قسمت دیگری از دستکاری مغز برای یادگیری صحبت میکنه و قدرت علم در ایجاد ابزارهای خارجی برای تحریک مغز رو بهم میگه.

امین خلیقی، در مورد حداحافظی رسمی مایکروسافت از ویندوزفون و بیانیه هایی که این مورد داده شده صحبت میکنه و گریزی به دلایل این اتفاق عجیب خواهد زد.

محمودرضا فرهادی هم در مورد ۱۰ شرکت برتر لیست INC5000 حرف خواهد زد. شرکت‌هایی که در سال ۲۰۱۶ بیشترین درآمد را داشته‌اند. نگاهی به این لیست یادآور این خواهد بود که حوزه‌های غیر IT هنوز در لیست برترین حوزه‌های تجاری است

سهیل نیک‌زاد اطلاعات جالبی از کوین‌های موجود در بازار و تفاوت‌ها و برنامه‌های آینده این حوزه صحبت می‌کنه. از بیت کوین صحبت خواهد کرد و اتفاقاتی که در آینده پرداخت‌ها و تعاملات مالی، که شنیدنش رو بهتون حتما پیشنهاد می‌کنیم.

ادامه...
  • ناشر رادیو بادیو
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 19.45 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره پادکست رادیو بادیو