فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مجموعه کامل دوجلدی ۱۰۰ اصل شكست‌ناپذير موفقيت در زندگی و کسب‌وكار

نسخه الکترونیک کتاب مجموعه کامل دوجلدی ۱۰۰ اصل شكست‌ناپذير موفقيت در زندگی و کسب‌وكار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
مجموعه کامل دوجلدی ۱۰۰ اصل شكست‌ناپذير موفقيت در زندگی و کسب‌وكار

***انتشارات راشین دارای مجوز از برایان تریسی برای ترجمه و انتشار کلیه کتابهای او به زبان فارسی است.***

این کتاب مخصوصاً برای آنهایی نوشته شده که در دنیای کسب و کار مشغول هستند و می‌خواهند حداکثر نتایج ممکن را از سرمایه گذاری عمرشان در زندگی کاری به دست آورند.
هر یک از این اصول، اگر تا کنون از آنها استفاده نکرده باشید، می‌تواند باعث صرفه جویی ماه‌ها و حتی سال‌ها از وقتتان شود و استفاده از هر یک برای شکوفایی کامل توانایی‌تان، اجتناب ناپذیر است. نقض مرتب هر یک از اصول، می‌تواند به قیمت ماه‌ها و سال‌ها نومیدی و عدم موفقیت شما تمام شود.
بهترین خبر مربوط به موفقیت در کار این است که طبیعت بی‌طرف است. اگر شما همان کارهای افراد موفق را انجام دهید، به همان نتایج دست خواهید یافت و اگر این کار را نکنید، موفق نخواهید شد. به همین سادگی.
بعضی از این اصول ممکن است به نظر خیلی ساده یا بدیهی برسند، یا در زمینه‌های مختلف تکراری باشند، مواظب باشید فریب نخورید و به خاطر این موارد آنها را کنار نگذارید. موفقیت‌های درخشان و برتر در هر رشته‌ای، نصیب افرادی می‌شود که ”اصول اولیه را به نحوی عالی رعایت کنند.“
با مطالعه هر اصل، لحظاتی را صرف ارزیابی صادقانه رفتار خود نسبت به آن اصل کنید. یک بینش یا ایده‌ای که قبلاً فاقد آن بودید، می‌تواند مسیر زندگی‌تان را تغییر دهد.
هنگامی که این اصول صدگانه موفقیت در کار را استفاده کنید و زندگی کاری‌تان را با آنها تطبیق دهید، مزیت آشکاری نسبت به آنهایی که از این اصول بی‌بهره‌اند خواهید داشت و سطوحی بی‌سابقه از موفقیت و رضایت را در زندگی‌تان تجربه خواهید کرد. بدین‌ترتیب طی چند ماه یا چند سال به حدی پیشرفت می‌کنید، که دیگران در یک عمر.


  • دسته بندی:
  • ناشر: راشین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.42 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۶۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب مجموعه کامل دوجلدی ۱۰۰ اصل شكست‌ناپذير موفقيت در زندگی و کسب‌وكار در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب مجموعه کامل دوجلدی ۱۰۰ اصل شكست‌ناپذير موفقيت در زندگی و کسب‌وكار

خیلی کتاب به دردبخوریه هم توی کسب و کار و هم توی زندگی از قانون علت و معلول بگیر تا اصل پارتو و غیره.
در 3 ماه پیش توسط