فیدیبو نماینده قانونی آذرباد و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نهضت مخفی: فرقه اسسین‌ها - ۳

نسخه الکترونیک کتاب نهضت مخفی: فرقه اسسین‌ها - ۳ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
نهضت مخفی: فرقه اسسین‌ها - ۳

پادشاه و مردان دست راستش در یک سو ایستادند و در همان حال، محافظان باقی‌مانده حلقه‌ای به دور الطائر و دِ سابل لبخند بر لب شکل دادند. برخلاف الطائر، دِ سابل خسته‌ی نبرد نبود؛ زره به تن داشت، درحالی که تمام داشته‌ی الطائر یک ردا بود و او زخم‌ها و ضرباتی را که اسسین در نبردش برای رسیدن به اینجا متحمل شده بود، بر تن نداشت. روبرت هم این‌ها را می‌دانست. در همان حال که دستکش‌های آهنی را به دست می‌کرد و افرادی برای کمک به او در به سرکردن کلاهخودش پیش آمدند، می‌دانست که در همه‌ی موارد برتری با اوست.
دِ سابل طعنه‌زنان گفت: «پس یک بار دیگه با هم روبه‌رو می‌شیم. بذار امید داشته باشیم این بار بهتر بجنگی.»
الطائر شمشیرش را بالا آورد و گفت: «من اون مردی نیستم که درون معبد دیدی.» تندر نبرد مهیب ارصوف بسیار دور به نظر می‌رسید؛ دنیایش محدود به همین حلقه شده بود. فقط او بود و دِ سابل.
دِ سابل گفت: «به چشمانم همون می‌آی.» شمشیرش را بلند و به الطائر اشاره کرد. در پاسخ اسسین هم چنین کرد. ایستادند، روبرت دِ سابل وزنش را روی پای عقب انداخت و آشکارا انتظار داشت اول الطائر پیش بیاید.
اما اسسین اولین غافلگیری دوئل را انجام داد؛ بی‌حرکت ماند و درعوض منتظر حمله‌ی دِ سابل ایستاد. الطائر گفت: «ظاهر می‌تونه گمراه‌کننده باشه.»
دِ سابل با لبخندی یک‌وری گفت: «درسته، درسته.» و ثانیه‌ای بعد حمله کرد و ضربه‌ای مهلک با شمشیرش زد.
اسسین جلوی ضربه را گرفت و نزدیک بود و نیرویش شمشیر را از دستش جدا کند اما خود را کنار کشید، به یک سمت جست و در همان حین تلاش کرد راهی به درون گارد دِ سابل پیدا کند. شمشیر عریض شوالیه‌ی معبد سه‌برابر تیغه‌ی الطائر وزن داشت و گرچه شوالیه‌ها‌ به خاطر مهارت شمشیرزنی و قدرتی همتراز آن مشهور بودند، نمی‌شد از کند بودن شمشیرشان چشم پوشید. ممکن بود حملات دِ سابل ویرانگرتر باشد اما چالاکی الطائر را نداشت.
این‌طور بود که الطائر می‌توانست او را شکست بدهد. دفعه‌ی قبل اشتباهش این بود که گذاشت دِ سابل از برتری خود استفاده کند. حال قدرتش این بود که آن‌ها را از او دریغ کند.
دِ سابل با همان اعتماد به نفس به جلو شتافت. «خیلی زود این دوئل تموم می‌شه و مصیف سقوط می‌کنه.» شمشیرش سوت‌کشان از بغل گوش الطائر گذشت.
اسسین پاسخ داد: «برادرانم از اون‌چه فکر می‌کنی قوی‌ترن.»


  • دسته بندی:
  • ناشر: آذرباد - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.17 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۵۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب نهضت مخفی: فرقه اسسین‌ها - ۳ در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب نهضت مخفی: فرقه اسسین‌ها - ۳

کتاب خیلى خوبى است من کتاب زیاد مى خوانم و به این زیبایى ندیدم مخصوصا اگر بازیش را کرده باشید بهتر هم مى شود.من طرفتار اسسین هام و بى نظیر هستن. ممنون از فیدیبو بابت کتاب.
در 3 ماه پیش توسط