فیدیبو نماینده قانونی آذرباد و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ناهمتا: مجموعه‌ ناهمتا - كتاب اول

نسخه الکترونیک کتاب ناهمتا: مجموعه‌ ناهمتا - كتاب اول به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
ناهمتا: مجموعه‌ ناهمتا - كتاب اول

وقتی به هوش می‌آیم، کف دستانم عرق کرده و عذاب وجدان دارم. روی یک صندلی در اتاقی پوشیده از آینه دراز کشیده‌ام. وقتی سرم را می‌چرخانم، توری را در پشت سرم می‌بینم که لب‌هایش را به یکدیگر فشار می‌دهد و الکترودها را از روی سَر خودش و من برمی‌دارد. منتظر می‌شوم چیزی درباره آزمون بگوید. مثلاً بگوید دیگر تمام‌شده یا کارم خوب بوده است. گرچه باید بگویم چطور ممکن است در آزمونی اینچنین ضعیف عمل کنم؟ اما حرفی نمی‌زند، فقط سیم‌ها را از روی پیشانی‌ام برمی‌دارد.
روی صندلی کمی جلوتر می‌آیم و کف دستانم را با شلوارم خشک می‌کنم. حتماً کار اشتباهی انجام داده‌ام، حتی اگر تمام این اتفاقات در ذهن من رخ‌داده باشد. نکند این نگاه عجیبی که در صورت توری وجود دارد به خاطر آن است که نمی‌داند چگونه به من بگوید چقدر آدم پَستی هستم؟ کاش هر چه زودتر به حرف بیاید.
توری می‌گوید: «آزمونت خیلی گیج‌کننده ‌بود. یه لحظه همین‌جا منتظر باش، الان برمی‌گردم.»
گیج‌کننده؟ زانوهایم را به سینه‌ام نزدیک و سرم را در میان آن‌ها مخفی می‌کنم. کاش می‌توانستم گریه کنم، شاید اشک ریختن باعث شود احساس رهایی کنم؛ اما نمی‌توانم. چطور ممکن است انسان در آزمونی که حتی اجازه ندارد از قبل برای آن آمادگی کسب کند، موفق شود؟
هر چه می‌گذرد اضطرابم بیشتر می‌شود. هرچند ثانیه مجبورم عرق دستانم را خشک کنم. شاید هم این کار را فقط به خاطر آن انجام می‌دهم که باعث می‌شود احساس آرامش بیشتری به من دست دهد. اگر بگویند برای هیچ فرقه‌ای مناسب نیستم چه؟


  • دسته بندی:
  • ناشر: آذرباد - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.52 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۲۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ناهمتا: مجموعه‌ ناهمتا - كتاب اول در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب ناهمتا: مجموعه‌ ناهمتا - كتاب اول

من این کتابو خوندم اما از یه مترجم دیگه پس درباره ترجمه نظری ندارم اما می تونم بگم کتاب خوبی بود بى عیب نبود ولى من دوست داشتم در هر حال جداى هنر داستان نویسی سلیقه مخاطبا با هم فرق می کنه
در 2 ماه پیش توسط
ه divergent یه کتاب علمی–تخیلی بی نظیره؛ اما این نسخه از کتاب سانسور شده است، به نظرم مترجم کم لطفی کرده و به متن اصلی وفادار نبوده. لطفا به شعور مخاطب احترام بذارین!!
در 2 ماه پیش توسط