فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

پیروزی: استفاده از اصول نظامی برای موفقیت در زندگی و کار

نسخه الکترونیک کتاب پیروزی: استفاده از اصول نظامی برای موفقیت در زندگی و کار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
پیروزی: استفاده از اصول نظامی برای موفقیت در زندگی و کار

***انتشارات راشین دارای مجوز از برایان تریسی برای ترجمه و انتشار کلیه کتابهای او به زبان فارسی است.***

اگر مانند یک فرمانده فکر و عمل کنید، اگر خصوصیات و رفتار فرماندهان بزرگ را یاد بگیرید و از آنها در زندگی‌تان استفاده کنید، مطمئناً در هر کاری که انجام می‌دهید به مقام یک فرمانده و رئیس ارتقاء پیدا خواهید کرد. با به عهده گرفتن مسئولیت کامل زندگی و آینده‌تان در شغل خود پیشرفت خواهید کرد.
بهترین الگوها در طول تاریخ ژنرال‌هایی هستند که در موقعیت‌های بحرانی پیروز شده‌اند. اغلب اوقات تصمیم یک افسر نظامی در لحظه‌ای بحرانی نتیجه یک نبرد و حتی سرنوشت یک امپراتوری را رقم زده است. در درگیری میان نیروهای نظامی، وقتی افراد تحت فشار قرار می‌گیرند و دچار نگرانی می‌شوند بهترین خصوصیات‌شان را بروز می‌دهند.
زندگی مدرن نیز یک میدان نبرد است. در محیط آشفته کار و تجارت شما مدام در حال مبارزه و رقابت با نیروهای ناشناخته هستید و با مشکلات و بحران‌های پی‌درپی و پایان ناپذیر روبه‌رو می‌شوید. سربازان در طول زندگی‌شان فقط در تعداد محدودی از جنگ‌ها و مبارزات شرکت می‌کنند اما نبردهای شما هرگز پایان ندارد. دنیای عجیب و پیچیده ما اکنون بیشتر از هر زمان دیگری به رهبران و فرماندهان احتیاج دارد. بهترین تصمیمی که می‌توانید بگیرید این است که کار، خانواده، جامعه و زندگی‌تان را رهبری کنید. وظیفه شما این است که مسئولیت زندگی‌تان را بپذیرید و آن را فرماندهی کنید.
موفقیت شما در زندگی تا حد زیادی بستگی به توانایی‌تان در به‌دست آوردن نتایج و پیگیری کارها دارد. هرچه نتایجی که کسب می‌کنید مهم‌تر باشد، پاداش و افتخاری که به دست می‌آورید بزرگ‌تر خواهد بود.
کیفیت تفکر شما کیفیت زندگی‌تان را تعیین می‌کند. هرچه بهتر فکر کنید، نتایج بهتری دریافت می‌کنید. هرچه بیشتر فرماندهان بزرگ را سرمشق خودتان قرار دهید، بیشتر به آنها شباهت پیدا می‌کنید. هرچه بیشتر مانند فرماندهان فکر کنید، بیشتر مانند آنها کارهایتان را پیش می‌برید و نتیجه بهتری می‌گیرید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: راشین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.63 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۶۷ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب پیروزی: استفاده از اصول نظامی برای موفقیت در زندگی و کار در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب پیروزی: استفاده از اصول نظامی برای موفقیت در زندگی و کار