کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر شمشاد و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سرچشمه

نسخه الکترونیک کتاب سرچشمه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آفتاب اندلس از پشت شیشه‌های کلیسا به داخل می‌تابید و ستون‌های رنگی آن، روی سنگ‌ها نقش و نگارهایی زیبا می‌انداخت. ارگ بادی کلیسا با شادمانی آهنگ جشن را می‌نواخت و هزاران نفر مؤمن مسیحی هم برای بزرگداشت رستاخیز مسیح گردهم آمده بودند.
آویلا با قلبی مالامال از شوق و قدرشناسی، در جایگاه عبادت زانو زد. پس از عمری خدمت بر روی دریاها، بالاخره خداوند بزرگ‌ترین نعمتش را به او ارزانی داشته بود ـ خانواده. لبخندی صورت آویلا را از هم گشود و سرش را چرخاند تا از روی شانه عروس جوانش را ببیند؛ ماریا که هنوز روی نیکمت‌ها نشسته بود و به‌خاطر باری که در شکم داشت نمی‌توانست تا جایگاه بیاید. پسرک سه‌ساله‌شان، پپه، در کنارش نشسته بود و برای پدرش با شادمانی دست تکان می‌داد. آویلا چشمکی به پسرش زد و ماریا هم به گرمی با لبخندی جوابش را داد.
خدایا، شکر. این را در دل گفت و سرش را به سوی جایگاه چرخاند تا جام را از دست کشیش بگیرد.
دمی بعد، انفجاری کرکننده زیر و روی کلیسای جامع را درهم روبید.
به درخشش برقی، همه‌ی زندگی‌اش خاکستر شد.
موج قدرتمند انفجار او را به پشت جایگاه پرتاب کرده و تمام تنش زیر آوار ساختمان و اندام‌های انسانی درهم شکسته بود. وقتی آویلا به هوش آمد، دود غلیظ نمی‌گذاشت درست نفس بکشد و تا مدتی نمی‌دانست کجاست و چه اتفاقی افتاده.
بالاخره از میان آن صدای سوتی که در گوش‌اش پیچیده بود، توانست صدای مبهم فریادها و جیغ‌ها را بشنود. به دشواری برجای ایستاد و با وحشت تمام دریافت که کجاست. به خودش می‌گفت که کاش این‌ها همه خوابی هولناک باشد. باز به سوی کلیسا ـ که در دود و آتش فرو رفته بود ـ برگشت. با چنگ و دندان راهش را از میان قربانیان نگون‌بخت و نالان باز کرد و نومیدانه به همان‌جایی رسید که دمی پیش همسر و فرزند خندانش نشسته بودند.
هیچ چیزی آنجا نبود.
نه نیمکتی برجای مانده بود و نه آدمی.

  • دسته بندی: داستان خارجی
  • ناشر: نشر شمشاد - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 4.5 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۷۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سرچشمه در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

دن براون مثل همیشه عالیه اما متاسفانه کتاب به شدت سانسور شده بخش های مربوط به دین اسلام کامل حذف شده حذفیات کتاب به قدری زیاده که به داستان لطمه زیادی زده و شما خیلی از سوالات بی پاسخ در انتهای کتاب دارین که فکر.میکنین دن براون اونها رو بی جواب گذاشته ولی در اصل در ترجمه فارسی اونها حذف شدند . بعضی از اونها عبارتند از احتمال اسپویل... . . . . رابطه بین.پادشاه و اسقف مشخص نمیشه صحبت هایی که پادشاه میکنه و به پسرش میگه نامشخص میمونه دلیل دستگیری بعضی افراد اصلن مشخص نمیشه محتوای پیامک گوشی اسقف تا پایان داستان نامشخص میماند و...
در 5 روز پیش توسط kam...anj
کتاب خیلی خوبی بود ترجمه هم روان بود بنظرمن کتابیه که آدم رو وادار به تفکر میکنه.
در 1 هفته پیش توسط m.l...264
اصلا به پیچیدگی آثار قبلی دن براون نیست. من ناامید شدم. راز کرش خیلی ابتدابی بود. رابطه اسقف و شاه و همسر پادشاه مبهم بود یا سانسور شده
در 2 هفته پیش توسط mahboobe mm
چاپ دوم این کتاب مجوزش لغو شده و کتاب هاش رو خمیر کردن.پیشنهاد میکنم با همین ترجمه کتاب رو بخونید تا نایاب نشده
در 2 هفته پیش توسط سارا مزاری
ترجمه خوب بود، سانسور اش هم خیلی نبود، یعنی به خط اصلی داستان ضربه نمی زد....
در 2 هفته پیش توسط حمیدرضا صفی پور