فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری

نسخه الکترونیک کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری

کتاب «زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری» پرفروش‌ترین رمان سال گذشته فرانسه است و تا به‌حال سه میلیون نسخه از آن در دنیا فروخته شده است. این موفقیت برای کتابی که اولین رمان نویسنده‌اش است کم پیش می‌آید. رافائل ژیئوردانو، نویسنده، نقاش و مربی خلاقیت است و همچنین در حوزه روان‌شناسی فعالیت می‌کند.
«زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری» داستانی گیرا از زندگی کامییِ سی‌وهشت ساله است که با اینکه خوشبخت به نظر می‌رسد اما احساس می‌کند خوشبختی از او گریخته است. او دنبال یافتن راهی تازه برای رسیدن به خوشبختی است.

«می‌دانید، روزمرگی در نگاه اول، بیماری بی‌خطری به نظر می‌رسد، ولی ممکن است آسیب‌های بزرگی به افراد وارد کند: باعث شیوع مصیبت‌زندگی، سونامی ابهام روحی، بادهای مالیخولیایی فاجعه‌آمیز می‌شود. خیلی زود لبخند در معرض انقراض قرار می‌گیرد! نخندید، این حقیقت دارد! در ضمن، همه این‌ها هنوز بدون در نظر گرفتن اثر پروانه‌ای است. این پدیده هرچه بیشتر گسترش یابد، به افراد بیشتری آسیب می‌زند... روزمرگی‌ای که خوب مهار نشده باشد می‌تواند سطح اخلاق کشور را به طور محسوسی کاهش دهد.»


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات البرز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.29 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۰۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری

یکی از بهترین کتابهایی بود که خوندم، واقعاً عالی بود و اثر گذار و فکر میکنم هر کسی اگه میخواد زندگی مفید و هدفمندی داشته باشه لازمه حتما یکبار این کتاب رو بخونه ، آخرش واقعاً منو شوکه کرد و پایان بسیار خلاقانه ای داشت
در 2 روز پیش توسط
من نمونه رو خوندم و واقعا خوشم اومد، راغب شدم این کتاب رو تهیه کنم.. قلم خوب رو با چند خط هم میشه تشخیص داد👌
در 3 روز پیش توسط
عالی از همه نظر یه داستان آموزنده تمام عیار👍
در 3 روز پیش توسط
ترجمه روانی داشت و داستان کتاب هم ساده بود اما تاثیر گذار. اگر دچار روزمرگی هستین (البته عموما خودمون نمیدونبم که دچارشیم) حتما بخونین این کتابو
در 4 روز پیش توسط
بسیار روان و تاثیر گذار .توصیه میکنم حتما بخونین.
در 5 روز پیش توسط