فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قورباغه را قورت بده !: ۲۱ روش عالی غلبه بر تنبلی و انجام بيشترين كار در كمترين زمان

نسخه الکترونیک کتاب قورباغه را قورت بده !: ۲۱ روش عالی غلبه بر تنبلی و انجام بيشترين كار در كمترين زمان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
قورباغه را قورت بده !: ۲۱ روش عالی غلبه بر تنبلی و انجام بيشترين كار در كمترين زمان

***انتشارات راشین دارای مجوز از برایان تریسی برای ترجمه و انتشار کلیه کتابهای او به زبان فارسی است.***

شما فقط از یک راه می‌توانید وقت و زندگی‌تان را تحت کنترل در‌آورید و آن هم تغییر دادن روش فکر کردن، کار کردن و نحوه روبرو شدن با سیل بی‌پایان کارهایی است که هر روز بر سرتان می‌ریزد. میزان تحت کنترل در آوردن کارها و فعالیت‌هایتان بستگی به این دارد که تا چه حد بتوانید انجام بعضی از کارها را متوقف کنید و به‌جای آن وقت بیشتری را صرف فعالیت‌هایی کنید که واقعاً می‌توانند در زندگی‌تان تحول ایجاد کنند.
مطالبی که در این کتاب مطرح می‌شود بسته به میزان دانش و تجربه شما برایتان آشنا به نظر خواهد رسید. این کتاب مطالب مورد ‌نظر را به سطح بالاتری از آگاهی شما منتقل خواهد کرد. وقتی این روش‌ها و تکنیک‌ها را مدام به‌کار بگیرید، طوری که تبدیل به عادت شوند، آن‌وقت می‌توانید جریان زندگی خود را به نحوی بسیار مثبت تغییر دهید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: راشین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.74 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۲۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب قورباغه را قورت بده !: ۲۱ روش عالی غلبه بر تنبلی و انجام بيشترين كار در كمترين زمان در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب قورباغه را قورت بده !: ۲۱ روش عالی غلبه بر تنبلی و انجام بيشترين كار در كمترين زمان

کاربردی ترین کتابی هست که در زمینه مدیریت زمان خوندم. با آقای قاضی در مورد ترجمه موافقم. من چند تا از ترجمه های این کتاب را با هم مقایسه کردم چون میخواستیم یک سری برای همکارهامون توی شرکت تهیه کنیم و بالاخره همین ترجمه رحمانی و طارمی را گرفتیم. این ترجمه غیر از اینکه از خود برایان تریسی مجوز داره از روی ویرایش جدیدتر کتاب اصلی ترجمه شده و آخرین تغییرات را داره. دیدم فیدیبو نسخه پی دی اف کتاب قورباغه را قورت بده مصور را هم گذاشته. اون هم کتاب خیلی جالبیه که تریسی با یک کاریکاتوریست با هم تهیه کردن و جکیده تمام مطالب را با تصویر نشون میده که خوب توی ذهن میشینه. خوندن این کتاب را به همه توصیه میکنم.
در 3 ماه پیش توسط
این کتاب رو من بارها و بارها خوندم. همیشه دم دستمه. انتشارات راشین کتابای تریسی رو با مجوز تریسی چاپ میکنه. ترجمه ها عالی هستن و انتخاب کتابای تریسی هم خیلی خوبه. راشین اولین انتشاراتی هست که قورباغه را قورت بده رو منتشر کرد. ترجمه عنوان کتاب خیلی خلاقانه هست.
در 3 ماه پیش توسط
خوب
در 3 ماه پیش توسط