فیدیبو نماینده قانونی نشر شربیانی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

داستان‌های کوتاه دو زبانه: (فارسی-ترکی استانبولی)

نسخه الکترونیک کتاب داستان‌های کوتاه دو زبانه: (فارسی-ترکی استانبولی) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
داستان‌های کوتاه دو زبانه: (فارسی-ترکی استانبولی)

Genç adam, antika merakı sebebiyle Anadolu'nun en ücra köşelerini dolaşıyor ve gözüne kestirdiği malları yok pahasına satın alarak yolunu buluyordu.
فرد جوان به خاطر علاقه اش به عتیقه جات، دورترین نقاط آناتولی را می‌گشت و هر چیزی که به نظرش جذاب می‌رسید را با کمترین قیمت می‌خرید و به راهش ادامه می‌داد.
Kış kıyamet demeden sürdürdüğü seyahatler sırasında başına gelmeyen kalmamış gibiydi. Fakat, bu seferki hepsinden farklı görünüyordu. Yolları kapatan kar yüzünden arabasını terk etmiş ve yoğun tipi altında donmak üzereyken, bir ihtiyar tarafından bulunup onun kulübesine davet edilmişti.
در سفرهایی که در سرما و گرما انجام داده بود اتفاقات زیادی بر سرش آمده بود. اما این بار به نظر می‌رسید با سفرهای دیگرش فرق داشته باشد. به خاطر برفی که راه‌ها را بسته بود از ماشینش پیاده شده بود و در حال یخ زدن زیر طوفان سنگین بود که از یک پیرمردی او را پیدا کرد و به خانه اش دعوت کرده بود.
Yaşlı adam, antikacının yürümesine yardım ederken: Günlerdir hasta olduğumdan, odun kesmek için ilk defa dışarıya çıktım, dedi.
Meğer seni bulmak için iyileşmişim.
مرد پیر با کمک به راه رفتن عتیقه چی گفت: به خاطر اینکه چند روز است مریضم برای بریدن هیزم اولین بار به بیرون رفتم.
پس به خاطر پیدا کردن تو خوب شده بودم.
Diz boyuna varan karla boğuşup kulübeye geldiklerinde, antikacının beyaz göre göre donuklaşan gözleri faltaşı gibi açıldı. Odanın orta yerindeki kuzinenin etrafını saran üç-dört iskemle, onun şimdiye kadar gördüğü en güzel antikalar olmalıydı.
پس از خلاصی از برفی که تا زیر زانو بود و ورودشان به خانه، چشمان یخ زده عتیقه چی از تعجب از حدقه بیرون زد: در وسط اتاق و در نزدیک اجاق گاز سه چهار صندلی جا گرفته که از زیباترین صندلی‌های عتیقه‌ای بود که تا آن موقع دیده بود.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر شربیانی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.43 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۰۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب داستان‌های کوتاه دو زبانه: (فارسی-ترکی استانبولی) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب داستان‌های کوتاه دو زبانه: (فارسی-ترکی استانبولی)

خیلی عالیه. داستانها خوب انتخاب شدن لذت میبرید و ترکی رو یاد می گیرید. منتظر کارهای دیگه از نویسنده عزیز هستم
در 1 ماه پیش توسط