فیدیبو نماینده قانونی نشر شربیانی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

هوش و عملکرد انسانی

نسخه الکترونیک کتاب هوش و عملکرد انسانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
هوش و عملکرد انسانی

ورود به دنیای پیچیده مدیریت بدون شناخت انسان‌ها میسر نخواهد بود. تفاوت‌های میان‌فردی، گوناگونی جوامع و دشواری شناخت انسان‌ها در موارد روانشناختی و مرتبط با کار، از دشواری‌های مضاعف در شناخت و مدیریت صحیح انسان‌هاست. در زمانی که حوزه‌های مشترک علمی به‌گونه‌ای درهم تنیده شده‌اند که مطالعه هریک از آن‌ها بی‌شک نیازمند پیش‌نیازهای لازم از سایر حوزه‌های مرتبط است، مطالعات و پژوهش‌های مدیریتی نیز نمی‌تواند بدون در نظر گرفتن مطالعات روانشناسی انجام گیرد. شاید بتوان فصل مشترک مدیریت و روانشناسی را در مدیریت رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی دانست و در آن‌ها حوزه‌های روانشناسی را بقدری وسیع دانست که گاهی نیز شاید بتوان آن­ حوزه‌های مدیریت را مدیون علم روانشناسی پنداشت. کتاب پیش رو سعی بر آن داشته است تا با حفظ حدود مدیریتی عنوان انتخابی، قدمی چند نیز در حوزه روانشناسی نهد و در موارد لازم به تعاریف و پیشینه‌های مربوط در آن حوزه اشاره کند. با توجه به شرایط سازمان‌های کنونی که در آن‌ها عملکرد کارکنان و مدیران نقشی تعیین کننده در عملکرد سازمانی داشته و همچنین عملکرد انسان‌ها تحت تاثیر شرایط درونی و بیرونی قرار دارد، لذا بر آن شدیم تا به مطالعه انسانی در برخی ابعاد درونی آنان پرداخته و به مطالعه تاثیر آن عوامل بر عملکرد منابع انسانی بپردازیم. لازم به ذکر است که مطالعه تمامی عوامل درونی مقدور نبوده و بنابراین در کتاب پیش‌رو به مطالعه انواعی از هوش پرداخته شده است. افراد در عملکرد سازمانی نقش حیاتی داشته و بنابراین عملکرد فردی موضوعی مهم و قابل مطالعه در جهت عملکرد و تعالی سازمانی است. شرایط کنونی کسب‌وکار باعث شده است تا مطالعات عملکردی از اهمیت خاص برخوردار شده و سازمان‌ها در پی شناسایی و مدیریت عوامل باشند تا بتوانند عملکرد کارکنان و مدیران خود را ارتقا داده و نسبت به سازمان‌های دیگر از شرایط بهتری برخوردار شوند. در واقع عملکرد فردی به موضوعی مهم درمحیط کسب و کاری امروزی تبدیل شده و بنابراین امروزه سازمان‌ها بیشتر در پی بهبود و مدیریت آن هستند و در این میان نیز می‌توان به عمکرد مدیران به‌عنوان یکی از مهمترین عوامل در عملکرد سازمانی و فردی اشاره کرد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر شربیانی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.53 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۰۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب هوش و عملکرد انسانی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب هوش و عملکرد انسانی