فیدیبو نماینده قانونی انتشارات جادوی قلم و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سازمان‌های ابری: مروری بر سازمان‌ها و تیم‌های مجازی و دورنمای آینده

نسخه الکترونیک کتاب سازمان‌های ابری: مروری بر سازمان‌ها و تیم‌های مجازی و دورنمای آینده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
سازمان‌های ابری: مروری بر سازمان‌ها و تیم‌های مجازی و دورنمای آینده

امواج خروشان تغییر بر همه وجوه زندگی انسان معاصر تاثیر می‌گذارد. انسان‌ها برای بقاء و ادامه حیات در چنین شرایطی به ناچار باید خود را با آن سازگار کنند. جهان ما، یک جهان سازمانی است. این سازمان‌ها ممکن است هم شامل مراکز صنعتی و تجاری کوچک تا متوسط و بزرگ و هم موسسات انتفاعی و غیر انتفاعی باشد. پیشرفت مستمر تکنولوژی‌های مختلف، راه و روش و دریچه‌های جدیدی را به روی جامعه بشری گشوده است. بی راه نیست اگر بگوییم بزرگترین و تاثیر گذارترین این فناوری‌ها، تکنولوژی دیجیتال و اینترنت بوده است. انقلاب دیجیتالی تغییرات مثبت و منفی زیادی را برای جامعه به همراه آورده است. پیوندهای بزرگتر، ارتباطات آسان و سریعتر، تنها قسمت کوچکی از این تحولات است. از سوی دیگر اینترنت به عنوان یکی از بانفوذترین تکنولوژی‌های جدید ارتباطی، تمام ابعاد زندگی بشر امروز را تحت تاثیر قرار داده و به نوعی همه ابعاد حیات فردی و جمعی مانند بهداشت، فرهنگ، اجتماع، سیاست و اقتصاد، متاثر از این فناوری قرار دارد. سازمان‌ها و دنیای کسب و کار نیز از این قاعده مستثناء نیستند. افزایش روزافزون سرعت تغییرات و شدت رقابت از ویژگیهای بارز چنین محیطی در سال‌های آینده خواهد بود.
همانطور که سازمان‌ها دیجیتالی‌تر می‌شوند، با این ضرورت روبرو می‌شوند که ساختارشان را به گونه‌ای طراحی کنند که سریعتر حرکت کنند، سریع‌تر سازگاری پیدا کنند و یادگیری سریع را تسهیل کنند. در گذشته بیشتر سازمان‌ها برای کارایی بیشتر طراحی می‌شدند، که نتیجه آن سازمان‌هایی پیچیده بود، اما اکنون باید سازمان‌ها برای سرعت، چابکی و سازگاری طراحی شوند، تا بتوانند در محیط کسب و کار جهانی رقابت کنند و برنده شوند. سازمان‌های امروزی را از دو نظر می‌توان به اَبر تشبیه کرد، یکی استفاده و اتکا به فناوری رایانش اَبری و دومی از نظر ناپایداری و آشکار و نهان شدن سازمان‌ها وتیم های سازمانی که مانند اَبرها در مدت کوتاهی متراکم و مجتمع می‌شوند و بعد از اتمام پروژه در اندک زمانی نیز پراکنده می‌گردند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات جادوی قلم - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.73 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۱۵ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سازمان‌های ابری: مروری بر سازمان‌ها و تیم‌های مجازی و دورنمای آینده در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب سازمان‌های ابری: مروری بر سازمان‌ها و تیم‌های مجازی و دورنمای آینده

نمونه مشخص میکرد که مثل اکثر ایرانیا فقط حسابی یه مفهومو کش و قوس داده که حجم زیاد بشه و محتوای ضعیف تولید بشه. در ضمن مدیرعامل اپل جان اسللی نبوده جان اسکالی بوده نویسنده محترم!
در 3 ماه پیش توسط