فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مجید و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

موسیقی شب

نسخه الکترونیک کتاب موسیقی شب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
موسیقی شب

این‌جا قبلاً این‌قدر قدیمی و ترسناک نبود. پدر مت افسانه‌هایی را درمورد شکارچیانی تعریف کرده بود که در چمن‌ها دور هم جمع می‌شدند؛ افسانه‌هایی درمورد عصرهای تابستان که صدای موسیقی از زیر سایبان‌های سفیدرنگ به گوش می‌رسید و زوج‌هایی که لباس‌های شیک و زیبایی بر تن داشتند، روی دیوارهای سنگی می‌نشستند و نوشیدنی می‌نوشیدند و صدای خنده‌هایشان در عمق جنگل فرومی‌رفت. مت زمانی را به خاطر می‌آورد که اسطبل‌ها پر از اسب‌های زیبا و براق بودند، برخی از آن‌ها تنها برای مهمانان آخر هفته نگهداری می‌شد و یک خانه‌ی قایقی در لبه‌ی دریاچه برای آن‌هایی قرار داشت که علاقه‌ی زیادی به پارو زدن داشتند. در گذشته، مت غالباً این ماجراها را برای لورا تعریف‌کرده و با این کار او را با زندگی خانوادگی‌اش آشنا می‌کرد تا بتوانند با درس گرفتن از زندگی گذشته، آینده‌شان را بسازند. چه‌بسا این روشی بود برای تصور آن‌چه اتفاق خواهد افتاد. لورا عاشق این افسانه‌ها بود. او کاملاً می‌دانست که اگر راهش را ادامه دهد، خانه را خواهد دید. حتی پنجره‌ای نبود که او نتواند در ذهن تصورش کند و تمام فضای خانه را سانتی‌متربه‌سانتی‌متر می‌شناخت. می‌دانست که منظره‌ی دریاچه از شرقی‌ترین اتاق آن خانه چگونه است.
طبق عادت، روبه‌روی در کناری ایستاد و کلید را در جیبش جست‌وجو کرد. روزگاری، این در همیشه قفل بود، اما حالا نکته‌ای وجود داشت: همه در این اطراف می‌دانستند که دیگر چیزی برای دزدیدن وجود ندارد. ساختمان خانه از وسط خمیده شده بود، رنگ‌های آن طوری پوسته‌پوسته شده بودند که گویی دیگر فقط مایه‌ی زحمت هستند و حتی دیگر نمایی از گذشته‌ی باشکوه آن را منعکس نمی‌کردند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات مجید - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.6 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۸۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب موسیقی شب در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب موسیقی شب

مثل من پیش ازتو و دختری که رهایش کردی نیست ولی سرگرم کننده است
در 4 هفته پیش توسط
جو جو مویز عین تراکتور داره کتاب مینویسه!!!!!!این نرفته اون یکی میاد...هرچقدر هم که فاصله ی بین عرضه ی کتاب های کمتر میشه کیفیتش پایین تر میاد.
در 2 ماه پیش توسط
داستان کتاب خوب بود ولی انقدر خلاصه شده بود که تمام لذت خوندنش از بین رفته بود. اصلا این نسخه فیدیبو رو پیشنهاد نمی کنم. اصل روایت کتاب از بین رفته بود
در 2 ماه پیش توسط
جوجو مویز هم با سرعت نور کتاب مینویسه ماشالا😂 تند تند
در 2 ماه پیش توسط
ب نظر میرسه داستان جالبترازاینی باشه که این ترجمه ب ادم القا میکنه. من بارها و بارها بعضی از قسمتهارو خوندم ولی انقدر ضعیف ترجمه شدن ک اصلا موضوع داستان گم میشه و درنهایتم نمیفهمی چ اتفاقی افتاد. ترجمه کار خیلی خیلی ضعیفه.
در 2 ماه پیش توسط