فیدیبو نماینده قانونی ناشرمولف و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب سیر عشق

نسخه الکترونیک کتاب سیر عشق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب سیر عشق

«نویسنده با مهارت دو سوی ازدواج را نشان می‌دهد و به کاوش تعامل ناسازگار عشق رمانتیک و عشق در عمل می‌پردازد. سیر عشق، کتابی نیمه ادبی و نیمه خودیاری است که با روشنی شکاف‌های پیچیده و نه چندان پیچیده یک ازدواج مدرن را توصیف کرده و نشان می‌دهد برای سال‌ها کنار هم ماندن چه چیزی لازم است. این رمان غیرسنتی روحیه و پیامی سخاوتمندانه دارد. رمانی هنرمندانه است راجع به زوجی از زمانی که اولین جرقه‌ی عشق را احساس کردند، چگونه ازدواجشان را با توجه به نیازهای شغلی و خواسته‌‌های فرزندان حفظ و با چالش‌های حاصل از بی‌حوصلگی و خستگی و پیرشدن مقابله کردند. پرسش اصلی این کتاب این است: زیر فشار یک زندگی معمولی چه اتفاقی برای ایده‌آل‌های اولیه‌ی ما می‌افتد؟»
نوشته سن‌فرانسیسکو کرانیکل

کتاب سیر عشق آخرین کتاب داستانی آلن دو باتن، بنیان‌گذار مؤسسه مدرسه‌ی زندگی، است. در دوران مدرن، ایدئولوژی رمانتیک در انتخاب شریک زندگی اصالت را به احساسات داده است. روایت‌هایی از عشق که در بسیاری از فیلم‌ها و رمان‌ها نقل می‌شوند به ندرت مطابق با آنچه ما در تجربه‌ی زیسته از آن آگاه می‌شویم، هستند. در نتیجه ما باید مواظب باشیم روابطمان را بر اساس انتظاراتی که رسانه‌های هنری اغلب گمراه‌کننده مقرر کرده‌اند نسنجیم. هنر مقصر است، نه زندگی. به جای جدا شدن، باید به خودمان داستان‌های دقیق‌تری بگوییم؛ داستان‌هایی که تلاش می‌کنند مشکلات ما را بهنجار معرفی کنند و به ما راهی غم‌انگیز ولی امیدبخش در مسیر عشق نشان دهند.
این کتاب تلاشی برای نشان دادن شجاعت و موفقیت کم‌نظیرِ کنار هم ماندن در جهانی که گاه مشکلات روزمره را کوچک شمرده و ارزش بنیادی کارهای به ظاهر کم‌ارزش را – مانند این که چه کسی لباس‌ها را بشوید – درک نمی‌کند.


  • ناشر: ناشرمولف - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.57 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۴۳ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سیر عشق در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب سیر عشق

کتاب خیلی خوبی،بود‌💙
در 11 ساعت پیش توسط
بسیار اموزنده بود 👌
در 3 روز پیش توسط
این کتاب عالیه واقعا سیر عشق رو به صورت حقیقی توصیف میکنه
در 3 روز پیش توسط
واقعا عالی
در 5 روز پیش توسط
بسیار عالی ❤
در 1 هفته پیش توسط