کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نکات کاربردی در فرزندپروری - جلد اول: شیرخوارگی، کودکی

نسخه الکترونیک کتاب نکات کاربردی در فرزندپروری - جلد اول: شیرخوارگی، کودکی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در دنیای پیشرفته‌ی کنونی که فرزندان ما امکان دسترسی به اطلاعات را از طریق تکنولوژی دارند، روش‌های سنتی فرزندپروری با چالش‌های فراوانی روبه‌رو شده است و گاه والدین احساس ناتوانی، ناامیدی و شکست می‌کنند یا جدال‌هایی طاقت‌فرسا شکل می‌گیرد که نتایج آن به ضرر کل خانواده و به‌خصوص فرزندان می‌شود. این مجموعه به والدین و درمانگران کمک می‌کند تا با استفاده از روش‌های مبتنی بر شواهد علمی معتبر و‌روزآمد، چالش‌های فرزندپروری در مقاطع مختلف زندگی را مدیریت کنند.

دانلود کتاب نکات کاربردی در فرزندپروری - جلد اول: شیرخوارگی، کودکی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

چرا فهرست کتاب رو تو نمونه نمی ذارین؟! من چجوری بفهمم این کتاب تا چندسالگی رو پوشش می ده و اصن درباره ی چی حرف می زنه؟ فقط مقدمه های بی خود رو گذاشتین تو نمونه :/
در 1 ماه پیش توسط asa....91