فیدیبو نماینده قانونی انتشارات اردیبهشت و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

رستاخیز شیطانی : نبرد با شیاطین - کتاب ششم

نسخه الکترونیک کتاب رستاخیز شیطانی : نبرد با شیاطین - کتاب ششم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
رستاخیز شیطانی : نبرد با شیاطین - کتاب ششم

هیولایی شبیه به عقربی غول‌پیکر، نیش‌هایش را درون چشمان یک زن فرو ‌کرد. همین‌که چشم‌های زن از حدقه خارج ‌شد، تخم‌هایش را درون کاسه‌ی خالی‌شده‌ی و خونی او تف کرد. سپس با چشمان نیمه‌انسانی به تخم‌هایی که در حال شکستن بودند و کرم‌هایی که با ولع در حال لولیدن روی گوشت‌های زن بودند، خیره ‌شد.
هیولای دیگر شبیه به خرگوشی بانمک بود؛ با این تفاوت که یک برآمدگی کریه پشتش قرار داشت و روی یک مرد و دو بچه‌اش بالا ‌آورد. مواد بیرون‌آمده یک مایع اسیدی بود که جلزوولزکنان تا مغز استخوان‌هایشان را حل می‌کرد.
یکی دیگر از نوچه‌های شیطان به دنبال یکی از مهمانداران هواپیما ‌دوید. بدنش به اندازه‌ی یک پسربچه‌ی نوپا ولی سرش از یک فرد بالغ بزرگ‌تر بود. به جای مو روی سرش شپش‌های زنده در هم می‌لولیدند و در حفره‌ای که جای چشمانش بود، دو گلوله‌‌ی آتشین جای گرفته بود. دو دهان اضافی هم در کف دستانش داشت و همان‌طور که دنبال مهماندار می‌دوید دندان‌های هر دو دستش را مشتاقانه با سرعت باز و بسته می‌کرد.
همه‌ی مردم داخل هواپیما جیغ می‌کشیدند؛ البته به‌جز آنهایی که قبلاً مُرده بودند و تمام اینها در گوش ارباب شیطانی، لرد لاس، حکم یک موسیقی را داشت. او بین راهروی هواپیما، با لبخندی نفرت‌انگیز در هوا شناور بود. چشمان قرمزش به نقطه‌ای دور خیره شده بود و چند تا از بازوان هشت‌گانه‌اش با ریتم جیغ‌ها، همانند رهبر ارکستر حرکت می‌کرد اما بعد نگاهش را برگرداند و به من خیره ‌شد...


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات اردیبهشت - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.29 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۶۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب رستاخیز شیطانی : نبرد با شیاطین - کتاب ششم در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب رستاخیز شیطانی : نبرد با شیاطین - کتاب ششم

درست زمانی که گرابز فکر میکند کار برایش تمام شده و توسط لرد لاس گرفتار شده برانابوس او را نجات میدهد. او همه چیز را برای جادوگر تعریف میکند. بعد مدتی یادش میاید که چیزی را از قلم انداخته روح دختری که در غار دیده بود که با او حرف میزد. وقتی برانابوس حرف های دختر را ترجمه میکند به حقیقت تلخی میرسد شهر گرابز توسط شیاطین تسخیر شده و تمامی دوستان و آشناهای او به قتل رسیده اند. مریدان باید مبارزه کنند. نبرد دارد به ضرر مریدان تمام میشود که معادله ها به هم میریزند توسط قطعه آخر کا-گاش
در 3 ماه پیش توسط