فیدیبو نماینده قانونی آذرباد و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شمشیر ابدی

نسخه الکترونیک کتاب شمشیر ابدی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
شمشیر ابدی

غریبه از میان مردم و زنجیرهای درشت آویزان جلو آمد. بعضی به او نگاه کردند و سعی داشتند چهره‌اش را که محو در کلاه لباسش بود ببینند؛ اما اکثر مردم به فرد غریبه بی‌اعتنا بودند و فکر می‌کردند که او از همان افرادی است که همراه ویلیکس آمده. مردم از سر راهش کنار رفتند تا اینکه به وسط جمعیت، جایی که خراج بگیر در حال توضیح دادن قوانین جدیدش برای کنترل شهر بود رسید.
غریبه مردم را هل نداد و آنان را کنار نزد؛ مردم آن‌چنان‌که او انتظار داشت دورهم جمع نبودند و میان‌شان فاصله­هایی بود. او از مقابل یک زنجیر قطور گذشت، مکثی کرد و دستش را روی آن گذاشت.
روی آن زنجیر روبان‌هایی آبی‌رنگ از جشنی که هفته‌ی پیش آنجا برگزارشده بود باقی‌مانده بود. گلبرگ‌های خردشده در روزنه‌های روی زمین رخنه کرده بود. بعضی از ساختمان‌ها از نو نقاشی شده بودند. همه‌ی این‌ها برای جشنِ قربانی بود که هر دو دهه، یک روز اتفاق می‌افتاد.
ویلیکس گفت: «...البته که هیچ‌کس نمی‌تونه قدرت منو زیر سؤال ببره.» به میان جمعیت، به سمت مردی که سؤال پرسیده بود اشاره کرد و گفت: «مگه نه؟»
مرد تعظیم کرد و گفت: «بله...بله لُرد.»
ویلیکس گفت: «آفرین، پس بذار یه حال اساسی بهت بدیم.»
مرد دستپاچه شد و گفت: «اما سرورم، من...»
«انگار دوباره داری سؤال می‌پرسی.» اشاره‌ای کرد و ادامه داد: «بهای این کارت باید پرداخته بشه. باید یادت بمونه به کی تعلق داری.»
دریل‌ها دور مردم شهر جمع شدند. هیولاهای غیرانسانی انواع گوناگونی داشتند و پوست، فُرم بدن، رنگ پوست، چنگال و چشمان آتشین‌شان با یکدیگر فرق داشت. وارد جمعیت شدند، دخترهای جوان، من‌جمله دختر همان مرد که حرافی کرده بود را از خانواده‌اش جدا کردند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: آذرباد - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.88 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۹۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب شمشیر ابدی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب شمشیر ابدی

هیچ کاری از استاد سندرسون بی ارزش نیست همیشه اینو ب خاطر داشته باشید
در 2 هفته پیش توسط
کتاب بی ارزشی است، داستان رمانهای پادشاه آن سوی دروازه دیوید گمل و ارباب میراث کهن کاترین فیشر را به شکل مضحکی ترکیب کرده. روایت ناتمام می ماند، در مجموع خواندن شمشیر ابدی فقط اتلاف وقت و پول است.
در 1 ماه پیش توسط
این کتاب از مجموعه مه‌زاد هست؟
در 1 ماه پیش توسط