فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب جادوی جذابیت

کتاب جادوی جذابیت
چطور ديگران را در هر موقعيتی تحت تأثير قرار دهيم

نسخه الکترونیک کتاب جادوی جذابیت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب جادوی جذابیت

***انتشارات راشین دارای مجوز از برایان تریسی برای ترجمه و انتشار کلیه کتابهای او به زبان فارسی است.*** توانایی شما در جذاب‌بودن، در فردی بسیار دوست‌داشتنی و خوش‌مشرب بودن نسبت به هر ویژگی دیگری درهای بیشتری را به روی شما باز خواهد کرد. هر چقدر آدم‌ها شما را بیشتر دوست داشته باشند و افکار مثبت‌تری نسبت به شما داشته باشند، می‌خواهند بیشتر شما را ببینند، بیشتر ‌حرف‌های شما را بشنوند، بیشتر در حضور شما باشند و بیشتر شما را به جمع خودشان دعوت کنند. با یادگرفتن واقعیت‌های ساده‌ای درباره جذابیت و تمرین‌کردن تکنیک‌هایی که به دنبال آن می‌آید می‌توانید به‌صورت چشمگیری تأثیر و لذت ارتباط خودتان با دیگران را بیشتر کنید، از خانواده خودتان گرفته تا هر شخصی که ملاقات می‌کنید. با یاد گرفتن اصول جذابیت، در کارتان موفق‌تر خواهید شد، درآمد بیشتری خواهید داشت، سریع‌تر ترفیع خواهید گرفت، فروش بیشتری خواهید داشت، بر اکثر بحث و گفتگوها تسلط خواهید داشت، و با هر کس که ملاقات می‌کنید متقاعدکننده‌تر و مؤثرتر خواهید بود.

ادامه...
  • ناشر راشین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.91 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۳۹ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب جادوی جذابیت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:مقدمه

باید جذاب باشی تا بتوانی به قله برسی. جذابیت ترکیبی از خیلی چیزهاست و در عین حال چیز مستقلی است. اراده مصمم، قیافه، طرز راه رفتن، تناسب اندام، لحن صدا، نحوه حرکات سر و دست؛ همه اینها می توانند عوامل جذابیت باشند. اصلاً لازم نیست که حتماً خوش قیافه و یا زیبا باشید.
تنها چیزی که لازم دارید جذابیت است، جذابیت.

سارا برنهارد

حداقل ۸۵ درصد از موفقیت شما در کسب و کار و زندگی شخصی تان تحت تاثیر توانایی تان در برقراری ارتباط موثر با دیگران است. «هوش اجتماعی» یا توانایی برقراری ارتباط، گفتگو کردن، بحث کردن و متقاعد کردن دیگران باارزش ترین و مهم ترین نوع هوشی است که می توانید از آن برخوردار باشید و شما می توانید این نوع هوش را در خودتان تقویت کنید.
تنها با تمرین ِ چند روش و تکنیک ارتباط که امروزه در جهان توسط بانفوذترین و موثرترین افراد به کار می رود یاد می گیرید که چگونه به فردی دوست داشتنی، صمیمی و جذاب تبدیل شوید.
«اسرار» آدم های موفق در برقراری ارتباط را اصولاً نمی توان اسرار نامید. بلکه روش های ثابت شده ساده ای برای ارتباط با دیگران است که باعث می شود دیگران پذیرای شما و پیام تان شوند. در نتیجه آنها متمایل می شوند تا بیشتر تحت نفوذ شما قرار گیرند، بیشتر از شما خرید کنند، بیشتر وارد تجارت با شما بشوند، روابط شخصی بیشتری با شما داشته باشند و در مورد شما تفکرات مثبت تری داشته باشند.
توانایی شما در جذاب بودن، در فردی بسیار دوست داشتنی و خوش مشرب بودن نسبت به هر ویژگی دیگری درهای بیشتری را به روی شما باز خواهد کرد. هر چقدر آدم ها شما را بیشتر دوست داشته باشند و افکار مثبت تری نسبت به شما داشته باشند، می خواهند بیشتر شما را ببینند، بیشتر حرف های شما را بشنوند، بیشتر در حضور شما باشند و بیشتر شما را به جمع خودشان دعوت کنند.
در صدها سخنرانی که انجام داده ایم و به هزاران نفری که آموزش داده ایم بارها گفته ایم که «باارزش ترین کالا در دنیا طلا یا الماس نیست، بلکه جذابیت است.» اعتبار شما و اینکه مردم درباره شما وقتی حضور ندارید چگونه فکر می کنند و صحبت می کنند باارزش ترین دارایی شخصی و شغلی شماست و نتیجه کلی تاثیراتی است که بر دیگران موقع حضورتان می گذارید.
با یادگرفتن واقعیت های ساده ای درباره جذابیت و تمرین کردن تکنیک هایی که به دنبال آن می آید می توانید به صورت چشمگیری تاثیر و لذت ارتباط خودتان با دیگران را بیشتر کنید، از خانواده خودتان گرفته تا هر شخصی که ملاقات می کنید.
با یاد گرفتن اصول جذابیت، در کارتان موفق تر خواهید شد، درآمد بیشتری خواهید داشت، سریع تر ترفیع خواهید گرفت، فروش بیشتری خواهید داشت، بر اکثر بحث و گفتگوها تسلط خواهید داشت، و با هر کس که ملاقات می کنید متقاعدکننده تر و موثرتر خواهید بود.

فصل ۱: جذابیت چیست؟

وقتی جان اف کندی لبخند می زد،
می توانست پرنده را از بالای درخت به طرف خودش جذب کند.

سیمور سن ژان

به توصیف جذابیت توسط کسی گوش کنید که اعتقادی به آن نداشت و نسبت به اثرات آن تا زمانی که برایش ثابت نشده بود مخالفت می کرد:

...او روی شخصی که ملاقات می کرد به صورت کامل و «لحظه به لحظه» متمرکز می شد... از خودش گرمی و صمیمیت نشان می داد. به نظر می رسید واقعاً به شما علاقه مند است، صرف نظر از اینکه شما او را دوست داشته باشید یا نه. دقیقاً نمی توانم بگویم چقدر از این خصلت در او ژنتیکی بود و یا چقدر از آن را بعداً در زندگی کسب کرده بود، فقط می توانم حدس بزنم. تمام چیزی که می دانم این است که من در آن لحظه کوتاه ملاقات با او کاملاً مجذوب شخصی شده بودم که نه با او موافق بودم و نه حتی تصور می کردم بتوانم او را دوست داشته باشم.

اینها گفته های سخنران حرفه ای مارک سانبورن است که دارد درباره ملاقاتش با رئیس جمهور بیل کلینتون توضیح می دهد.
وقتی درباره جذابیت صحبت می کنیم، منظور ما آدابِ غذا خوردن، خوش قیافه بودن و یا شیک پوش بودن نیست. داریم درباره مسئله ای بسیار جدی تر صحبت می کنیم. جذابیت واقعی چیزی بالاتر از ظاهر صرف است. جذابیت، توانایی ای است که بعضی افراد دارند و می توانند روابط فوق العاده ای با دیگران ایجاد کنند طوری که هر کسی در حضورشان احساس استثنایی بودن می کند. جذابیت ویژگی خوشایندی است که نسبت به آن شدیداً و به طور عاطفی و تقریباً غریزی واکنش نشان می دهیم.

طبیعت یا تربیت؟

شما ممکن است به خودتان بگویید: «باید جذاب به دنیا آمده باشی و الا توی زندگی آدم بدشانسی هستی.» ما هم به این باور عادت کرده بودیم، اما در خلال چندین سالی که تحقیق و بررسی کرده ایم و هنر ارتباط فرد به فرد را آموزش داده ایم، دلایل زیادی به دست آورده ایم که این باور را تایید نمی کنند.
جای هیچ تردیدی نیست که بعضی افراد جذاب به دنیا آمده اند و همین برایشان مزیتی است. اما جذابیت، تعدادی عامل اسرارآمیز که در ژن های ما پیدا می شود نیست. جذابیت نتیجه استفاده از مهارت های خاصی است که اکثر ما اطلاع کمی از آنها داریم و یا اصلاً هیچ اطلاعی نداریم. مفهوم این مطلب این است که جذابیت قابل یادگیری است.
در صفحاتی که روبروی تان است، یاد خواهید گرفت که چطور شخصی کاملاً جذاب بشوید و هر کس را که ملاقات می کنید، تحت نفوذ درآورید و به خودتان جذب کنید.

ابزارهای شما برای جذب دیگران

از این به بعد به جذابیت به عنوان یک مهارت و ویژگی شخصیتی فکر کنید که می توانید با انجام دادن کارهایی که افراد جذاب انجام می دهند آن را افزایش دهید و همان شخصیتی را داشته باشید که افراد جذاب دارند.

فصل ۲: جذابیت در عمل

جذابیت خصوصیتی است که به فرد قدرت خارق العاده و غیر قابل مقاومتی برای ر جذب و جلب نظر دیگران می دهد.

فرهنگ لغت

ران آردن حکایت خصوصی زیر را به عنوان دلیلی برای اثبات قدرت جذابیت بیان می کند:
اواخر دهه هفتاد بود که به قدرت جذابیت پی بردم. یکی از دوستان مان در لوس آنجلس تلفن کرد و من و همسرم، نیکی، را برای استقبال از ایوان برولد و همسرش میریام دعوت کرد. آنها اخیراً از آفریقای جنوبی آمده بودند. ایوان فردی فوق العاده خوش قیافه و دوست و بازیگر خوبی بود و او را از زمانی که در آفریقای جنوبی به حرفه کارگردانی مشغول بودم می شناختم.
ما شنبه بعد از ظهر به خانه آنها رسیدیم و به جمعیت حاضر در باغ ملحق شدیم. مهمان ها در اطراف بوفه و همین طور دور ایوان و میریام جمع شده بودند. با هم به گرمی احوالپرسی کردیم و بعد از آن، چهارنفری برای خوردن غذا به طرف میزهای غذاخوری رفتیم.
در همان بعد از ظهر دیدم نیکی و ایوان دارند با هم صحبت می کنند و متوجه شدم که همسر عزیز و معمولاً منطقی من بدجوری جذب حرف های ایوان شده است. حس حسادت نامعقولی به من دست داد و با عجله به طرف آنها رفتم.

قدرت جذابیت

کمی بعد به نیکی گفتم: «ایوان چه جذابیتی داشت که انگار هیپنوتیزمت کرده بود؟»
نیکی چند لحظه ای فکر کرد و گفت: «وقتی ایوان با آدم صحبت می کنه، انگار توی دنیا هیچ کس به غیر از تو وجود نداره. و اونقدر بادقت به حرفات گوش می ده که انگار هر کلمه ای که می گی براش مهمه.»
وقتی در مورد این حرف ها فکر کردم، متوجه شدم نیکی کاملاً حق دارد. تا آنجا که ایوان را می شناختم، این خصلتش را موقع ملاقات با هر شخصی از خودش نشان می داد. جذابیتی دائمی و مستمر داشت و به همین علت بود که هم زن ها و هم مردها به راحتی تحت تاثیر او و حرف هایش قرار می گرفتند.

کشف اصول ساده جذابیت

اگرچه بیشتر از بیست سال از این اتفاق می گذرد، ولی آن را مثل اینکه همین دیروز اتفاق افتاده به خاطر می آورم. همان طور که همسر عزیزم نیز به من یادآوری می کند به نظر می رسد از همان موقع برای اولین بار به طور جدی به جذابیت علاقه مند شدم.
همین طور علاقه من بیشتر و بیشتر شد. شروع کردم به مطالعه و بررسی رفتارهایی که تمام افراد جذاب از خودشان نشان می دهند. از بسیاری از این افراد خواستم تا احساس شان را نسبت به تاثیری که روی دیگران می گذارند بیان کنند. یکی از جالب ترین نکته هایی که کشف کردم، این بود که آدم های جذاب از این که دیگران را خوشحال می کنند خودشان نیز خوشحال می شوند.
چیزهایی را که یاد گرفته بودم به صورت درس هایی قابل ارائه تنظیم کردم، که هر درس شامل مجموعه ای از اصول و تکنیک های ساده بود که به راحتی قابل درک و به همان راحتی نیز قابل یادگرفتن و عمل کردن بودند.
من و برایان تریسی موفق شدیم افراد زیادی را برای استفاده از این مهارت ها، چه برای اهداف حرفه ای و چه برای اهداف اجتماعی آموزش بدهیم و حالا شما نیز می توانید یاد بگیرید که چطور قدرت تاثیرتان بر دیگران را تحت کنترل دربیاورید. وقتی که فهمیدید چطور از قدرت جذابیت استفاده کنید و کاری کنید دیگران احساس فوق العاده بودن کنند، آن وقت یکی از باارزش ترین عوامل موفقیت را در اختیار خواهید داشت.

ابزارهای شما برای جذب دیگران

درباره شخص جذابی که می شناسید فکر کنید. رفتارش را مشاهده کنید. سعی کنید به آنچه که موقع جذاب بودن انجام می دهد پی ببرید. تاثیری را که رفتارش بر دیگران دارد نگاه کنید و آنچه را که مشاهده می کنید و یاد می گیرید باید برایتان انگیزه ای بشود تا به روش خودتان شبیه الگویتان بشوید، یعنی جذاب، متقاعدکننده و قابل احترام.

نظرات کاربران درباره کتاب جادوی جذابیت

خیلی کتاب مفیدیه در زمینه کاریزما و جذب افراد. ترجمه بسیار خوبیه.
در 6 ماه پیش توسط سروش قاضی
واقعا کتاب خوبیه حتماا پیشنهاد میشه👌👌
در 2 هفته پیش توسط moh...975
من به هیچ عنوان کتابهای آقای تریسی رو قبول ندارم. از نظر من ایشون خواننده رو میبره دمه چشمه و تشنه بر میگردونه. ایشون قدرت ویژه ای در تعریف کردن موضوعات و مثال آوردن دارند. هیچ گاه صاف و پوست کنده به شما نمیگند چیکار کنید که جذاب باشید. حتی در نمونه خواندم ایشون گفته اند جذابیت اکتسابی است در حالیکه تا ۸۰ درصد جذابیت انسانها ذاتی است ما فقط ۲۰ درصد میتونیم نقش در ایجاد جذابیت خودمون داشته باشیم.من همیشه کتابهای ایشون رو با یه سوال ایجاد شده در ذهن میخونم ولی هیچگاه پاسخ سوالم را در کتابهای ایشون پیدا نمیکنم.
در 5 ماه پیش توسط naf...hrv