فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جادوی جذابيت: چطور ديگران را در هر موقعيتی تحت تأثير قرار دهيم

نسخه الکترونیک کتاب جادوی جذابيت: چطور ديگران را در هر موقعيتی تحت تأثير قرار دهيم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
جادوی جذابيت: چطور ديگران را در هر موقعيتی تحت تأثير قرار دهيم

***انتشارات راشین دارای مجوز از برایان تریسی برای ترجمه و انتشار کلیه کتابهای او به زبان فارسی است.***

توانایی شما در جذاب‌بودن، در فردی بسیار دوست‌داشتنی و خوش‌مشرب بودن نسبت به هر ویژگی دیگری درهای بیشتری را به روی شما باز خواهد کرد. هر چقدر آدم‌ها شما را بیشتر دوست داشته باشند و افکار مثبت‌تری نسبت به شما داشته باشند، می‌خواهند بیشتر شما را ببینند، بیشتر ‌حرف‌های شما را بشنوند، بیشتر در حضور شما باشند و بیشتر شما را به جمع خودشان دعوت کنند.
با یادگرفتن واقعیت‌های ساده‌ای درباره جذابیت و تمرین‌کردن تکنیک‌هایی که به دنبال آن می‌آید می‌توانید به‌صورت چشمگیری تأثیر و لذت ارتباط خودتان با دیگران را بیشتر کنید، از خانواده خودتان گرفته تا هر شخصی که ملاقات می‌کنید.
با یاد گرفتن اصول جذابیت، در کارتان موفق‌تر خواهید شد، درآمد بیشتری خواهید داشت، سریع‌تر ترفیع خواهید گرفت، فروش بیشتری خواهید داشت، بر اکثر بحث و گفتگوها تسلط خواهید داشت، و با هر کس که ملاقات می‌کنید متقاعدکننده‌تر و مؤثرتر خواهید بود.


  • دسته بندی:
  • ناشر: راشین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.91 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۳۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب جادوی جذابيت: چطور ديگران را در هر موقعيتی تحت تأثير قرار دهيم در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب جادوی جذابيت: چطور ديگران را در هر موقعيتی تحت تأثير قرار دهيم

من به هیچ عنوان کتابهای آقای تریسی رو قبول ندارم. از نظر من ایشون خواننده رو میبره دمه چشمه و تشنه بر میگردونه. ایشون قدرت ویژه ای در تعریف کردن موضوعات و مثال آوردن دارند. هیچ گاه صاف و پوست کنده به شما نمیگند چیکار کنید که جذاب باشید. حتی در نمونه خواندم ایشون گفته اند جذابیت اکتسابی است در حالیکه تا ۸۰ درصد جذابیت انسانها ذاتی است ما فقط ۲۰ درصد میتونیم نقش در ایجاد جذابیت خودمون داشته باشیم.من همیشه کتابهای ایشون رو با یه سوال ایجاد شده در ذهن میخونم ولی هیچگاه پاسخ سوالم را در کتابهای ایشون پیدا نمیکنم.
در 2 ماه پیش توسط
خیلی کتاب مفیدیه در زمینه کاریزما و جذب افراد. ترجمه بسیار خوبیه.
در 3 ماه پیش توسط