فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

به من نگاه كن

نسخه الکترونیک کتاب به من نگاه كن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
به من نگاه كن

غزاله دلش می‌خواست دکتر را خفه کند. همه بدبختی‌اش زیر سر همین دکتر بود و ابراهیم. هر کاری می‌کرد اول و آخرش می‌رسید به تئوری توطئه‌ای که شوهرش با این دکتر توی آن همدست بودند. دکتر گره روسری ابریشم رنگ‌وارنگش را زیر چانه محکم کرد و با لبخند حرص‌آوری گفت: «همه روش‌های پیشگیری از بارداری چند درصدی خطا دارن. حالا قرعه به نام شما افتاده.»
غزاله حس می‌کرد بیچارگی یعنی این. گره کور یعنی این. شنیده بود طرح و نقشی که روی بدن خالکوبی کنند تا آخر عمر می‌ماند. رنگ عوض می‌کند. کش می‌آید. وامی‌رود. گوشت اضافه هم شاید بیاورد. اما هست. رفتنی نیست. و همین رفتنی نبودنِ چیزی یعنی همان بیچارگی. زد زیر گریه. دکتر از پشت میزش آمد کنار غزاله و دست گذاشت روی شانه‌هایش و با همدردی گفت: «الآن گریه کنی فقط خودت از پا درمی‌آی. باید آروم باشی. اکثر قریب به اتفاق آدمای دوروبرت بر اثر بارداری‌های ناخواسته و بدون برنامه به این دنیا اومده‌ن.»
غزاله بین هق‌هق گفت: «آخه من دارو می‌خورم. تازه دارم می‌فهمم زندگی عادی یعنی چی.»
دکتر هم مثل همه دکترها، با لحنی که انگار بیمار خر باشد و خودش خدا، گفت: «این‌که خیلی خوبه. حالا که حالت خوبه چی بهتر از مادر شدن؟»
غزاله دلش می‌خواست جیغ بزند. دکتر داشت به شعورش توهین می‌کرد و این برایش قابل تحمل نبود. هر وقت حالت خوب بود بچه بیار. تو زنی. موجود زنده‌ای با اندامی ویژه تکثیر نژاد. پذیرش اسپرم. پرورش جنین. زاییدن. زاییدن. اغلب متخصصان زنان و زایمان، برای چاق کردن کیسه خودشان هم که شده، برای همه زن‌ها همان نسخه برنامه‌های آموزش خانواده تلویزیون را می‌پیچند. بچه بیاور. عزیزم، بچه زندگی‌ات را شیرین می‌کند. شیر مادر بهترین تغذیه نوزاد است. حالش داشت به هم می‌خورد. مثل یک بچه سرتق عاصی پرسید: «چه جوری می‌شه انداختش؟»


  • دسته بندی:
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.51 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۸۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب به من نگاه كن در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب به من نگاه كن

بد نبود. با اینکه فضای داستان شاد نبود اما کشش داشت. به جزئیات خوب پرداخته بود و خصوصیت های یه بچه ی اوتیستیک رو به خوبی توصیف کرده بود
در 2 ماه پیش توسط
خیلی کتاب قشنگی بود. خیلی لذت بردم . داستانی قصه گو بدون هیچ نوع قضاوت یا پیش داوری. نویسنده فقط روایت کرده و این از نقاط قوتش هست.
در 3 ماه پیش توسط
در داستان قرار نیست همه شخصیت‌ها رستگار شوند. اینکه بگیم چرا فلانی فرق نکرد یا چرا غزاله همون موند دلخوشی‌های خواننده است. همون دلیلی که فرهادی در فیلماش تصمیم می‌ذاره به‌عهده تماشاگر
در 4 ماه پیش توسط
شروع داستان خوب بود و کشش زیادی برای ادامه در مخاطب ایجاد می کرد اما پایان سرهم بندی شده و ناپخته ای داشت ، بعد از این همه مرارت و رنج ضعف شخصیتی هیچ کدوم از شخصیتها در پایان هیچ تغییری نکرد(نه ابراهیم تلاشی برای از بین بردن واکنشهای انفجاری و عصبانیتش و بی منطق بودنش کرد یا بهتره بگیم این سختیها اصلا رو نگرشش تاثیر نزاست که تو واقعیت امکان نداره نه غزاله از ضعیف بودن و زیر بار مسئولیت نرفتن ش دست برداشت ! ) در مجموع خوندنش خالی از لطف نبود.
در 4 ماه پیش توسط