فیدیبو نماینده قانونی انتشارات درسا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

حالا خوب می‌فهمم

نسخه الکترونیک کتاب حالا خوب می‌فهمم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
حالا خوب می‌فهمم

در اطراف شما منافع و بهره‌های گوناگونی به‌وفور دیده می‌شود و کاملاً متعلق به شما خواهند بود، به‌شرط آنکه بخواهید شخصیت خود را از زاویه ذهنی باز محک بزنید و هر چیزی که سر راهتان قرار می‌گیرد، با دیدگاه روشن‌تری مورد بررسی قرار دهید. تمامی شرایط و موقعیت‌هایی که در این کتاب به آن اشاره کردم و در زندگی خودم پیش آمد، حقایقی را برایم آشکار کرد که مایل بودم با شما نیز در میان بگذارم تا شاید شما هم از لذت نگاه عمیق به زندگی‌تان برخوردار شوید و از این به بعد با چشم بازتری به آن نگاه کنید.
بینش و بصیرت متعالی مرا به این نتیجه رساند که همه ما در جهانی زندگی می‌کنیم که در پس زمینه زندگی‌مان هوش خاصی قرار نهاده شده و این هوش در هر مخلوقی کاملاً ذاتی و درونی است. این ذهن جهانی در وجود هرکدام از ما به تکامل رسیده است و تنها کاری که بایستی انجام دهیم این است که آن را کشف کنیم و قدرت و تکامل آن را در اختیار بگیریم.
از شما می‌خواهم که دید خود را به مسائل و موضوعات و اشخاص پیرامون خود کاملاً باز بگذارید و بدون هیچ سد و مانعی به آنها فکر کنید. شما قسمتی از نیروی عظیمی هستید که محل پیدایش و خلق همه موجودات است. حوادث و رویدادهایی که در زندگی‌تان پیش می‌آید به هیچ عنوان تصادفی و اتفاقی نیست.
به این موضوع اعتقاد کامل داشته باشید که حوادث نقشی در این جهان ندارند زیرا این جهان را پروردگار سبحان آفریده و هرچه در زندگی شما رخ می‌دهد با هدف و منظور خاصی است زیرا شما نیز قسمتی از این جهان هستید، پس شما هم می‌توانید همان کارهایی را بکنید که در این کتاب شرح دادم. ابتدا توجه خود را معطوف به هر رویداد و موقعیتی کنید، به‌ویژه آنهایی که نتایج غم‌انگیزی در بر خواهند داشت، زیرا به‌طور قطع از سوی اراده و نیت الهی سر راه شما قرار گرفته‌اند. در طول تاریخ همواره از واژگان بی‌شماری برای این نیرو استفاده شده است که الهام‌بخش بشر در طی مسیر بوده؛ مانند زیبایی، عشق و حقیقت. این هوش نامرئی تا ابد با شما است و در هر لحظه، هر برخورد، هر موقعیت و در هر شرایطی، برای شما پیامی دارد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات درسا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.31 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۰۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب حالا خوب می‌فهمم در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب حالا خوب می‌فهمم