فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

با او برو

نسخه الکترونیک کتاب با او برو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
با او برو

اسم من رومئو فورکاد است، بیست‌وپنج ساله و آتش‌نشان حرفه‌ای هستم. از نظر مرکز آتش‌نشانی گروهبانم و در زبان عامیانه بالاترین رده اداری را دارم.
در زمان عملیات، همچون سرباز خط مقدم جلو می‌روم، در حالی‌که تلاش می‌کنم تا حد ممکن تا مرکز آتش پیش بروم. بی‌اندازه عصبانی بودم و در عین حال، می‌ترسیدم. البته، برای زنده ماندن کمی ترس لازم است.
«گروهبان، نجات به وسیله آتش‌نشانی و از بیرون ساختمان انجام می‌شود. وارد عمل شوید!»
اطاعت کردم، داخل سبد نجات رفتم و درست پیش از آنکه از زمین جدا شوم، قلاب را به کمربندم در زیر لباس وصل کردم. جای کپسول هوا را در پشت شانه‌هایم درست کردم و ماسک را به صورتم زدم. شکل رومئوی عصر حاضر شدم. به راحتی می‌توانستم بر روی ایوان بپرم.
اگر فقط به سمت ژولیئت بالا می‌رفتم...
تو حرف می‌زنی!
در یک لحظه دوباره به پیامکی که امروز از کارین برای من رسیده بوده، فکر می‌کردم. او مرا ترک کرد.
«من از اینجا می‌روم، دیگر دوستت ندارم، متأسفم.»
او با ارسال پیامکی مرا ترک کرد. شرمنده! فقط همین، متأسف بود. شرمنده هم بود! امّا این بالا وسط آسمان و زمین. روبه روی ساختمان، باید تمرکز می‌کردم. در آن بالا، بچه‌ای منتظرم بود و در پایین مادرش التماس می‌کرد. بنابراین، به هیچ چیز فکر نمی‌کردم، به پنجره‌ای چشم دوخته بودم که به آتشدان تبدیل شده بود. در وسط راه، صدایی را در پس نفس‌هایم شنیدم که در کلاه ایمنی‌ام طنین‌انداز بود. او هنوز زنده است. دودی غلیظ که از پنجره بیرون می‌آمد نشان‌دهنده آتش درون خانه بود. برای نجات او همه کاری خواهم کرد، همه کار. تا رسیدن دو متر باقی‌مانده بود. مقام بالادستم با بی‌سیم به من دستور داد که بی‌حساب و کتاب خطر نکنم.
عصبانیت، ترس را از بین برده بود. صدای بچه را می‌شنیدم، بقیه چیزها برای من مسخره بود.
نجات بچه اهمیت داشت. زمانی‌که لبه پنجره را گرفتم، درست پس از آزاد کردن قلاب کمربند، هوای گرم را استنشاق کردم و در هوا رها شدم.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات البرز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.63 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۵۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب با او برو در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب با او برو

اصل داستان زیباست ولی نمی دانم نویسنده نتوانسته زیاد ارتباط برقرار کند یا مترجم؟
در 3 هفته پیش توسط
بعنی اینقد بد ترجمه شده که تصمیم گرفتم ازین ناشر دیگه کتابی رو نخرم....حیف این کتاب .... حالا ویراستار هیچی یعنی یه ادم درست و حسابی نبوده نذاره این کتاب اینطوری چاپ شه؟ کتاب هم شده یه کالای تجاری که فقط تند بیاد به بازار....واقعا متاسفم برای این انتشارات
در 3 ماه پیش توسط