فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بهار سبز و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جادوی شفا

نسخه الکترونیک کتاب جادوی شفا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
جادوی شفا

ضمیر ناخودآگاه ما ساختاری بسیار معجزه‌گونه دارد. ضمیر ناخودآگاه ما مانند روح ما عمل می‌کند. با شعور برتر و شعور جمعی (آگاهی افراد دنیا) ارتباط دارد. ضمیر ناخودآگاه ما مسئولیت نود درصد فعالیت‌های روزمره مثل خوردن، آشامیدن، نفس کشیدن و حتی رانندگی و تایپ کردن را برعهده دارد. به‌طوری که ما آگاهانه متوجه انجام دادن آن‌ها نمی‌شویم.
این شعور برتر می‌داند ما را چگونه به‌قدرت، ثروت، شفا یا فقر و بیماری و بیچارگی رهنمون کند. اما این حافظه کامپیوتر نیازمند سیستم عامل ویندوز است که برنامه‌هایی روی آن نصب شود و وقتی برنامه‌های مناسب داشته باشد، نتایج و بازخوردهای مفیدی نیز به‌ما خواهد داد.
ضمیر ناخودآگاه را می‌توانم اساس شخصیت بنامم که تمام باورها، ارزش‌ها و متاپروگرم‌های ما (چهارچوب‌های ذهنی) در آن قرار می‌گیرد. عزت نفس و امنیت که مهم‌ترین پایه‌های شخصیت و باورهای ما هستند در این بخش نهادینه می‌شود. شما چگونه در مورد خود می‌اندیشید؟ آیا لیاقت بهترین‌ها را دارید یا خود را موجود ارزشمندی نمی‌دانید؟ آیا امنیت را در وجود خود احساس می‌کنید یا به‌دنبال امنیت در آغوش دیگران می‌گردید؟
ریشه اکثر بیماری‌ها و عذاب‌های مادی که ما می‌کشیم به‌خاطر عدم وجود حس ارزشمندی ما نسبت به‌خودمان است. اگر جوابتان بخش دوم سؤالات را شامل می‌شود ناراحت نباشید. ما در این کتاب به‌همه این مسائل خواهیم پرداخت تا از نو اساس شخصیت خود را بسازیم و بتوانیم جواب مسائل و دردهای خود را بیابیم.
ضمیر ناخودآگاه تا پانزده سالگی توسط محیط و ما، با منابع و ورودی‌های ذهنی برنامه‌ریزی می‌شود. ضمیر ناخودآگاه ما سه ویژگی مهم دارد که با آگاهی از این ویژگی‌ها می‌توانیم آن را به‌کنترل خود در آوریم و در راستای خواسته‌های خود آن را برنامه‌ریزی کنیم.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات بهار سبز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 4.72 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۷۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب جادوی شفا در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب جادوی شفا

این کتاب فوق العاده است.واقعا دید من رو به زندگی عوض کرد.به همه توصیه میکنم این کتاب رو بخونند
در 2 هفته پیش توسط
کتاب جادوی شفا حاوی ناب ترین محتوای معنوی و روانشناسی برای پاکسازی جسم و روح و برنامه ریزی مجدد جسم ، ذهن و روح است. به جرات می توان گفت که این کتاب چکیده ی تمام مطالب علمی و معنوی است که تا امروز توسط اساتید مختلف آموزش داده شده است. همچنین با ارائه داستانهای واقعی موفقیت و شفای انسانها و آموزش تکنیک های ان ال پی ، ای اف تی و هووپونوپونو برای تحولات فردی ، شما را برای شروع تغییرات بزرگ مسلح می کند.
در 3 ماه پیش توسط
این کتاب بی نظیر و باید صفحه اول باش
در 3 ماه پیش توسط